Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wyrzucił papę z przyczepki samochodowej i odjechał. Świadek zapamiętał numery rejestracyjne

Mieszkaniec gminy Zamość wkrótce odpowie przed sądem za to co zrobił. 46-latek postanowił wyrzuć zniszczone kawałki papy przy jednej z ulic Zamościa.

W środę wieczorem zamojscy policjanci otrzymali zgłoszenie o wyrzuceniu śmieci na drogę gruntową w okolicach ulicy Strefowej w Zamościu. Zgłaszający widział jak mężczyzna wyrzucił je z przyczepki samochodu i odjechał. Zapamiętał numery rejestracyjne i powiadomił o wszystkim policjantów.

Na miejscu mundurowi potwierdzili zgłoszenie. Jak się okazało, wyrzuconymi odpadami okazały się kawałki papy. Policjanci bardzo szybko dotarli do użytkownika pojazdu. Okazał się nim 46-latek z gminy Zamość, który wkrótce przed sądem odpowie za popełnione wykroczenie.

Zgodnie z kodeksem wykroczeń ten, kto zanieczyszcza lub zaśmieca miejsca dostępne dla publiczności, a w szczególności drogę, ulicę, plac, ogród, trawnik lub zieleniec, podlega karze grzywny do 500 złotych albo karze nagany.

(fot. Policja Zamość)

12 komentarzy

  1. Ale szmaciarz (ten co zaśmiecił)

  2. Ma gościu szczęście bo lada chwila takie mandaty mają wzrosnąć do 30 tysi.

  3. no to naganem mu w ten łep

  4. gość źle uczynił.Ale spróbujcie legalnie pozbyć się kilku metrów kwadratowych pay . Np z remontu choćby psiej budy

  5. Jakby w pszokach przyjmowali wszystko to nie byłoby takich sytuacji

  6. Powinien dostać 50tys. zł, a dostanie 100zł.

  7. Ja się przestałem dziwić ze ludzie wywalają takie śmieci i zderzaki samochodowe lub coś podobnego jak sam szukałem gdzie to można oddać nawet w lubelskim odpłatnie się nie dało. Ani kom eko ani MPO nie chciało zabrać i nawet nie byli w stanie wskazać miejsce gdzie to morza oddać

Z kraju