690 680 960

Wyprzedził oplem rowerzystów na łuku drogi, po chwili doszło do czołowego zderzenia z volkswagenem

Wczoraj wieczorem w miejscowości Puchacze doszło do groźnego wypadku. Jedna osoba trafiła do szpitala po czołowym zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Do zdarzenia doszło w czwartek po godzinie 20 w miejscowości Puchacze w powiecie bialskim. Służby ratunkowe przyjęły zgłoszenie o czołowym zderzeniu dwóch pojazdów osobowych. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Opel, 63-letni mieszkaniec gminy Drelów zderzył się z jadącym z przeciwka volkswagenem. Drugim autem kierował 44-letni mieszkaniec tej samej gminy. Do zdarzenia doszło na łuku drogi, po wyprzedzaniu przez kierowcę opla rowerzystów.

Obaj kierujący byli trzeźwi. W wyniku zderzenia pojazdów kierowca opla doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. Policja Biała Podlaska)

9 komentarzy

 1. Piesi, rowerzyści, traktory, policja, inne samochody. Noż nie da się jeździć!

 2. To se poświętuje na szpitalnym łóżeczku. Dwa jajka podejrzewam ma to i starczy.

  • Szkoda, że na koszt wszystkich podatników, a nie własny. Spowoduje taki czasami szkód w mieniu (na setki tysięcy złotych), w ofiarach (miliony złotych) i składka OC mu wzrośnie o 200 złotych rocznie, albo zarejestruje grata na dziadka.
   Dlaczego wszyscy podatnicy mają płacić za straty wyrządzone przez konkretne osoby. Koszty leczenia ofiar, potem wieloletnie renty to są dziesiątki miliardów złotych rocznie.

   • Z kosztami ofiar jest pewien problem, sądy nisko je cenią. Czasami mam wrażenie, że po cenie rąbanki.

 3. Franiu. Znowu rowerzyści. Toż zakała dróg.

 4. Założę się, że peda… rowerzyści nie jechali prawidłowo tzw. „gęsiego”, tylko jeden obok drugiego, aby mogli się trzymać za ręce, częsta sytuacja na naszych drogach.

  • Mają do tego (od pewnego czasu) prawo. Są takimi samymi uczestnikami ruchu drogowego jak inne pojazdy. Wyprzedzać trzeba umieć a nie na pałę wyprzedzać cały peleton na łuku. Nie widzisz, nie masz pewności? Odczekaj.

 5. W PoRD jest wyraźnie, że na łuku oznaczonym znakiem drogowym, oraz przy braku widoczności do wyprzedzania nie wyprzedzaj.

 6. Tytuł jest niegramatycznie napisany.

Kursy walut

 • USD 4.0202zł 0.73%
 • GBP 5.0656zł 0.47%
 • EUR 4.3382zł 0.34%
 • CHF 4.5982zł 0.64%

Polub nas