Wyprzedzał motocyklem ciąg pojazdów w miejscu do tego niedozwolonym. Zderzył się z fordem (zdjęcia)

Manewr wyprzedzania wykonany w miejscu, gdzie jest to zabronione, zakończył się wypadkiem i obrażeniami ciała u motocyklisty. Ze złamaną ręką trafił on do szpitala.

Do wypadku doszło w czwartek około godziny 11:30 na ul. Kwietniowej w Lublinie. Zderzyły się tam dwa pojazdy: samochód dostawczy i motocykl. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, oba pojazdy jechały w stronę ul. Kupieckiej. Kierujący motocyklem mężczyzna podjął manewr wyprzedzania ciągu aut. Wykonał to jednak pomimo linii podwójnej ciągłej. Zderzył się z dostawczym fordem, który skręcał w lewo, na teren pobliskiej budowy.

W wypadku poszkodowana została jedna osoba. Motocyklistę przetransportowano do szpitala. Jak nas poinformowano, doznał on m.in. złamania ręki. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112)

Zobacz również

10 komentarzy

 1. Wina forda. Motocyklista z pewnością robił to wiele razy dziennie od wielu lat i nikt nigdy nic, a tu nagle jakiś ford.

 2. Motocyklista w pewnym stopniu (mniejszym lub większym) przyczynił się do wypadku, ale to wcale nie czyni z niego jeszcze sprawcy. Na pewno jest winnym popełnienia wykroczenia wyprzedzania w miejscu niedozwolonym. Co do sprawstwa wypadku (złamana ręka – czyli wypadek) nie jestem w stanie tego określić.

 3. Motocyklista zapewne na głowie miał: kaptur, słuchawki, kask lub coś podobnego ograniczające widoczność i słuchalność. Więc on jest sprawcą – bo miał na głowie kask.

 4. $$?%€€€€€€₩₩₩

  Franiu – jesteś tak głupi że nawet ustawa nie przewiduje takiego przypadku jaki reprezentujesz.

 5. Całe szczęście doszło do wypadku, bo jakby się tępakowi udało to by robił tak dalej. Przez jakiś czas nie będzie.

 6. Nauczy sie jeździć z przepisami xd

 7. ej tak se mysle,że ten franio to chyba rodzina jakaś z bimmerem….takie samo IQ …tyle co kij od szczotki

 8. Kolejny kierownik motura, dla którego linia podwójna ciągła powinna być betonowym murem by ją uszanował! To przez takich idiotów za kierownicą motocykli i samochodów w niektórych krajach (np północnej Afryki) stosuje się takie barbarzyńskie metody jak kamienie wmurowane w oś drogi czy krawężniki do kolan by w danym miejscu nie parkować. Wychodzi na to, że Polska wschodnia to jednak dziki kraj 🙁

 9. Kierowcy powinni uważać i przestrzegać przepisów a nie czuć sie panami dróg nie ważne motor skuter auto czy rower myślenie nie za szkodzi żadnemu kierowcy.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7374zł -0.8%
  • GBP 5.2571zł -0.55%
  • EUR 4.5316zł -0.29%
  • CHF 4.1413zł -0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie
  Noc Muzeów w Ogrodzie Botanicznym UMCS
  Noc Muzeów w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Pokrzywowy Jarmark Lubelski: Królować będą produkty z pokrzywą