Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wyprzedzał ciąg pojazdów, po chwili audi owinęło się na drzewie. 20-latek zginął na miejscu (zdjęcia)

Jest więcej szczegółów wczorajszego tragicznego wypadku na drodze krajowej nr 19. W zdarzeniu zginął 20-letni kierowca audi.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 15 w miejscowości Borki w powiecie radzyńskim na drodze krajowej numer 19, na trasie Kock – Radzyń Podlaski. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili policjanci z radzyńskiej drogówki, kierujący audi na prostym odcinku drogi wykonywał manewru wyprzedzania ciągu pojazdów, przy zakańczaniu tego manewru stracił panowanie nad swoim autem, a następnie zjechał z drogi do rowu i z impetem uderzył w drzewo.

Pojazdem kierował 20-letni mieszkaniec gminy Radzyń Podlaski. Młody mężczyzna podróżował sam. Siła uderzenia była tak ogromna, że audi owinęło się wokół drzewa. Pomimo przeprowadzonej reanimacji, 20-latek zmarł na miejscu zdarzenia. Funkcjonariusze policji pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny wypadku.

Wyprzedzał ciąg pojazdów, po chwili audi owinęło się na drzewie. 20-latek zginął na miejscu (zdjęcia)

(fot. Policja Radzyń Podlaski)

94 komentarze

  1. Dlaczego mnie nie dziwi „młody” i „AUDI” który owinał się wokół drzewa…

Wiadomości z info112