690 680 960

Wyprzedzał ciąg pojazdów, audi skręcało w lewo. Motocyklista po zderzeniu trafił do szpitala (wideo, zdjęcia)

Groźnie wyglądający wypadek koło Biedronki w Bełżycach. Wyprzedzający ciąg pojazdów motocyklista zderzył się ze skręcającym w lewo autem.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 18:30 na ul. Fabrycznej w Bełżycach. W pobliżu sklepu Biedronka zderzyły się dwa pojazdy: samochód osobowy i motocykl. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący motocyklem 26-latek jechał w kierunku ul. Lubelskiej. Pomimo przejścia dla pieszych podjął manewr wyprzedzania poruszających się przed nim pojazdów. W wyniku tego zderzył się z audi, które skręcało w lewo, na parking pobliskiego osiedla.

Jak nam przekazano, w wypadku poszkodowana została jedna osoba. Motocyklistę przetransportowano do szpitala. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. nadesłane)

11 komentarzy

 1. jest jazda i jest kara

 2. Dawca organów godnie zakończył sezon szybkich jednośladów. Pogratulować głupoty..!

  • To nie głupota,to mądrość. Zobaczył jak wszystko zdrożało,węgla na zimę nie kupił. Czyli ograniczył swoje męczarnie bo w szpitalu ciepło.

 3. „Pomimo przejścia dla pieszych podjął manewr wyprzedzania poruszających się przed nim pojazdów”

  To się nazywa instant karma! Następnym razem już będzie wiedział, że nie wyprzedza się na PDP.

 4. Motorzysta i ałdica. Z tego nie mogło wyniknąć nic dobrego.

 5. wideoooo czego!????

 6. motocyklista skusił.

 7. Panie władzo bo ja lubię zapier….

 8. motocyklista dostane mandat i pk za przejście i prędkość, ale winny będzie kierowca osobówki, bo nie zachował ostrożności i nie ustąpił pierwszeństwa

 9. 30 tys mandatu i 2 lata bez prawka żadnej kategorii – rażące naruszenie zasad bezpieczeństwa społeczeństwa to odszkodowanie z własnej kieszeni dla audi i za pracę służb straży pożarnej i pogotowania oraz koszt leczenia z własnej kasy – wtedy rozum się pojawi pod deklem!

Kursy walut

 • USD 4.2234zł 0.19%
 • GBP 5.2146zł 0.14%
 • EUR 4.5294zł 0.11%
 • CHF 4.6758zł 0.27%

Polub nas