Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wypili kilka piw i wyszli z lokalu bez płacenia. Restauracja opublikowała zdjęcia z monitoringu (zdjęcia)

Klienci jednego z lokali w centrum Lublina wypili kilka piw i wyszli bez uiszczenia rachunku. Teraz restauracja zaprasza ich do uregulowania należności za złoty trunek.

– Cały zespół naszej restauracji pozdrawia dwóch przesympatycznych Panów, którzy po wypiciu kilku piw stwierdzili, że wstaną i wyjdą. Na nagraniach widać, że po wyjściu z lokalu Panowie rozdzielili się, aby było nam ciężej ich odnaleźć! – napisali na Facebooku przedstawiciele Chiszy.

Do sieci trafiły zdjęcia, na których widać obu klientów oraz apel o uregulowanie rachunku.

– Chcemy Was Panowie poinformować, że kilka kamer w naszym obiekcie nagrał wasz odważny i jakże szlachetny wyczyn. Bardzo Was za to podziwiamy! Prosimy abyście uregulowali rachunek. Czekamy na Was w CHISZY! Jeżeli tego nie zrobicie to nagrania trafią do odpowiednich służb! Wysyłamy również Wasze zdjęcia z naszego monitoringu i oczywiście mamy nagrania w wyższej rozdzielczości! – czytamy w apelu na Facebooku.

(fot. Chisza)

53 komentarze

  1. Chisza – pamiętam że kiedyś był przepis aby nazywać po polsku a to nawet nie po rusku , niemiecku , angielsku , czesku , O JEZU TY WIDZISZ I NIE GRZMISZ!

  2. Nazwa z d…..wzięta

  3. miejskie seby … w pendalskich majtach 😛