690 680 960

Wypadła z drogi i dachowała w rowie. Kierująca trafiła do szpitala (zdjęcia)

Wczoraj przed południem w Świerszczowie doszło do dachowania pojazdu osobowego w przydrożnym rowie. Do szpitala na obserwację trafiła kobieta kierująca samochodem.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed południem w Świerszczowie w powiecie hrubieszowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego w przydrożnym rowie. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Po przyjeździe w rejon zdarzenia ratownicy zastali leżący na dachu pojazd osobowy. Kobieta uczestnicząca w kolizji opuściła samochód przed przybyciem służb ratowniczych, była przytomna i nie uskarżała się na żadne dolegliwości.

– Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania, zakręceniu butli LPG w pojeździe oraz wsparciu psychicznym osoby poszkodowanej i zabezpieczeniu jej przed utratą ciepła. Decyzją zespołu ratownictwa medycznego było zabranie kobiety do szpitala na dalszą obserwacje – relacjonuje info. st. kpt. Marcin Lebiedowicz z KP PSP w Hrubieszowie.

Prawdopodobnie przypuszczalną przyczyną zdarzenia była nadmierna prędkość. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności dachowania pojazdu.

Wypadła z drogi i dachowała w rowie. Kierująca trafiła do szpitala (zdjęcia)

Wypadła z drogi i dachowała w rowie. Kierująca trafiła do szpitala (zdjęcia)

(fot. str. Rymowicz Kamil)

7 komentarzy

 1. Tym razem pojazd osobowy wycofany z wyścigu. Robi się coraz bezpieczniej!

 2. Cham bity deską;)

  prawo jazdy to pewnie w czipsach znalazła:D

  • co prawo jazdy za szybko bylo i tyle

   • Ano to, że posiadaczka prawa jazdy powinna być nauczona, że należy poruszać się z prędkością bezpieczną, a co za tym idzie, z taką prędkością się poruszać.

 3. A gdyby był fotoradar ,to było wolniej , mnie wczoraj uświadomił , chodź było nie duźo więcej , to jednak było , czekam na kwity .

 4. W końcu jakaś dobra wiadomość.

 5. Dziadek Slamsonowicz

  Doszło do dachowania pojazdu osobowego w przydrożnym rowie, a gdyby tam rosło przydroże drzewo, to zatrzymałoby ją jeszcze przed rowem.

Dodaj komentarz

Kursy walut

 • USD 4.0199zł -0.01%
 • GBP 5.0597zł -0.12%
 • EUR 4.3334zł -0.11%
 • CHF 4.6027zł 0.1%

Polub nas