Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadł mazdą z drogi i uderzył w dom

W miniony czwartek w miejscowości Talczyn doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Pojazd osobowy wypadł z drogi i uderzył w dom.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek rano w miejscowości Talczyn w gminie Kock. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że samochód osobowy wypadł z drogi, a następnie uderzył w dom jednorodzinny.

Na miejscu okazało się, że samochód osobowy marki Mazda na skrzyżowaniu dróg przejechał na wprost uderzając w ogrodzenie, a następnie w drewniany budynek mieszkalny.

– Kierujący pojazdem nie został poszkodowany w tym zdarzeniu. W chwili powstania zdarzenia w budynku mieszkalnym znajdowała się kobieta. Mieszkanka budynku nie odniosła żadnych obrażeń. Działania przybyłych zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu instalacji elektrycznej oraz instalacji gazowej w pojeździe. Z uwagi na uszkodzenia ściany budynku o zdarzeniu poinformowany został Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Lubartowie – informuje Jarosław Przysiadły z Państwowej Straży Pożarnej w Lubartowie.

W działaniach udział brały dwa zastępy z JRG Lubartów oraz zastęp OSP Kock. Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.

Talczyn 2

2017-12-04 13:33:44
(fot. PSP Lubartów)

11 komentarzy

  1. Dobrze celował

    Co by był gdyby przebił ścianę i wylądował w łóżku??Ciepłe nogi w galarecie.

  2. Absolwent Wyższej Szkoły Szczerzenia Zębów w Uśmiechu

    Ludzie, zabezpieczajcie swoje domy jakimiś słupami, murami, albo jakimiś zaporami przeciwczołgowymi, bo wcześniej, czy później (oby wcale) ktoś z miszczów złoży Wam wizytę w w Waszej sypialni w środku nocy.

  3. Panie, ten dom mi wyrósł jak spod ziemi…

  4. A o promilach ani słowa.

  5. Mlody kierowca to jego pierwsza zima za kierownicą i do tego juz 16 pkt. na koncie.

  6. Ha ha to babkę w nocy obudził!!

Z kraju

Polityka i społeczeństwo