690 680 960

Wypadł hondą z jezdni, pojazd uderzył w betonowy słup (zdjęcia)

W sobotę po południu na ul. Wrotkowskiej w Lublinie doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Pojazd osobowy wypadł z drogi i uderzył w słup.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godziną 14 na ul. Wrotkowskiej w Lublinie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o uderzeniu pojazdu osobowego w słup latarni.

Na miejscu policjanci ustalili, że kierujący pojazdem marki Honda młody mężczyzna, jadąc od strony ul. Diamentowej, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, który następnie wypadł z drogi i uderzył przodem w betonowy słup latarni.

W zdarzeniu na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Pracownicy pogotowia energetycznego zabezpieczają przewróconą latarnię. Występują niewielkie utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112.pl)

14 komentarzy

  1. Pewnie stare twarde oponki nie skleiły na łuku. Jak chłodno to nie wystarczy że opony mają jeszcze bieżnik. Muszą być miękkie a nie jakieś stare stwardniałe kartoflaki. Sprawdźcie swoje opony żebyście się nie zdziwili jak ten kierowca.

  2. Brawa dla pierdoły! PdP, przejazd rowerowy, droga podporządkowana a ten grzeje na dodatek mając umiejętności pantofelka.

Kursy walut

  • USD 4.3354zł 0.21%
  • GBP 5.369zł 0.8%
  • EUR 4.7239zł 0.34%
  • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas