Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Po wypadku zablokowany wjazd do Świdnika. Trzy osoby zostały ranne AKTUALIZACJA

Wypadek na wjeździe do Świdnika spowodował, że ruch skierowano na objazd. Po zderzeniu dwóch aut trzy osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło w środę przed godziną 16 na al. Jana Pawła II w Świdniku. Tuż za węzłem Felin, zderzyły się dwa samochody osobowe.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Trzy osoby zostały przetransportowane do szpitali, byli to obaj kierowcy oraz jedna osoba jadąca jako pasażer.

Trwa ustalanie okoliczności oraz przyczyn zdarzenia. Zablokowany jest pas jezdni w kierunku Świdnika. Ruch kierowany jest na objazd obwodnicą Lublina a następnie ulicą Mełgiewską. W stronę Lublina nie ma problemów z przejazdem.

Informację o wypadku otrzymaliśmy od czytelników. DZIĘKUJEMY!

AKTUALIZACJA:
Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze świdnickiej drogówki, kierujący jednym z aut mężczyzna, mieszkaniec Chełma, najprawdopodobniej pomylił drogę i usiłował zawrócić. Manewr ten wykonał jednak w miejscu do tego niedozwolonym a na dodatek nie zachowując ostrożności. W wyniku tego doprowadził do zderzenia z drugim pojazdem.

Do szpitala została przetransportowana kobieta w zaawansowanej ciąży, dziecko oraz sprawca całego zamieszania.

Po wypadku zablokowany wjazd do Świdnika. Trzy osoby zostały ranne  AKTUALIZACJA
Po wypadku zablokowany wjazd do Świdnika. Trzy osoby zostały ranne  AKTUALIZACJA
Po wypadku zablokowany wjazd do Świdnika. Trzy osoby zostały ranne  AKTUALIZACJA
Po wypadku zablokowany wjazd do Świdnika. Trzy osoby zostały ranne  AKTUALIZACJA


Wyświetl większą mapę(fot. lublin112, nadesłane Marcin, nadesłane)
2015-07-22 17:24:24

13 komentarzy

 1. Jechałam ze Świdnika do Lublina do lekarza na 16.00 i w tamtym rejonie mogłam być około 15.40 i zdarzenie już było, z tym,że jeszcze policja ani pogotowie tam nie dotarło.Zachowanie niektórych kierowców okropne,omijali wypadek jadąc przez pole,przejeżdżali by po ludziach tam stojących,masakra..Niestety,tam jest ograniczenie do 50km/h czego absolutnie nikt nie przestrzega.

 2. Wiklinowy Nocnik

  no i dobrze i tak nikt do chamburga jechać by nie chciał…

 3. @nocnik jako że masz wyje…ne na innych ale tu się z tobą zgadam,hamburg stan umysłu

 4. Tam powinni postawić betonowy płot bo jełopy zawracają tam non stop nie zważając na miejsce wyłączone z ruchu, bo przecież szkoda paliwa żeby przejechać ten 1 km do najbliższego skrzyżowania albo kawałek dalej do ronda i zawrócić…..

 5. przy okazji ciekawy jestem, co za osioł
  projektował ten rejon obwodnicy, że nie
  ma tam możliwości zjechania z niej na Męcz. Majdanka.
  ani wjechania na obwodnicę z Męcz Majdanka.
  Głupota totalna

  • Polecieli po kosztach. Po pierwsze droga powinna mieć 2 pasy ruchu w każdą ze stron, nie ma bo „oszczędność” a teraz siedzą w samochodach i liczą jakie jest natężenie ruchu, bo będzie niezbędna rozbudowa drogi. Po drugie ta droga będzie miała połączenie do dalszego węzła, który jest w budowie – kwestia czasu.

 6. hamburg hamburgiem, ale pomyleńcem był mieszkaniec Kasku – znowu 😀