Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek w trakcie wyprzedzania. Jeden z pojazdów uderzył w drzewo (zdjęcia)

W miniony piątek po południu na drodze krajowej nr 74 pojazd osobowy uderzył w drzewo. Jak ustalili policjanci, do zdarzenia doszło w trakcie wyprzedzania. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło w miniony piątek na drodze krajowej nr 74 w miejscowości Karp w powiecie zamojskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy uderzył w drzewo.

Policjanci ustalili wstępnie, że kierująca audi rozpoczęła wyprzedzanie jadącego przed nią samochodu. Nie upewniła się jednak, czy może ten manewr wykonać bezpiecznie, zjechała na przeciwny pas ruchu, po którym jechał już kierujący dacią, który chwilę wcześniej rozpoczął wyprzedzanie jej pojazdu.

Kierowca dacii chcąc uniknąć zderzenia z audi, zjechał z drogi, wpadł do przydrożnego rowu, gdzie następnie uderzył w drzewo. Do szpitala z obrażeniami ciała przewieziony został 59-letni mieszkaniec gminy Biłgoraj, który jako pasażer podróżował dacią. Audi kierowała 21-latka z gminy Sitno, natomiast dacią 58-latek z gminy Tereszpol. Policyjne badanie alkomatem wykazało, że oboje byli trzeźwi.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Wypadek w trakcie wyprzedzania. Jeden z pojazdów uderzył w drzewo (zdjęcia)

(fot. Policja Zamość)

15 komentarzy

 1. Młoda dzida nie ma jeszcze nawyku kontrolowania sytuacji na drodze.

  • Tak, młoda „dzida” (co kolwiek miało to znaczyć) nie ma nawyku kontrolowania sytuacji na drodze.
   Ale dobrze że ten nawyk, umiejętności i lata praktyki ma starszy pan, który pracując w służbach tak łamie przepisy wyprzedzając kolumnę aut na podwójnej ciągłej i przy skrzyżowaniu.
   Pozdrawiam 😉

  • Rozumku mało i tyle 😆

 2. Dzien dobry. Jestem kierującą audi. Szukam świadków tego zdarzenia którzy jechali za mną. Moze ktos mial kamerke samochodową wystarczyłoby nawet to jak Pan kierujący drugim samochodem sachowywal się na drodze. 🙂

  • Zajechałaś gościowi drogę i źadne twoje tłumaczenie jest nie na miejscu ,

   • Zastanow sie 5 razy zanim cos napiszesz proszę się lepiej doinformować a potem swoje żale wylewac ;*

   • Odnoszę dziwne wrażenie że to pan jechał samochodem który wpadł w poslizg i nie tylko po nazwie 😉

 3. jeżeli opis w artykule jest właściwy : zmieniasz pas i tylko twoja wina – a skoro tego nie rozumiesz to powinni ci zabrać PJ na dłuuuugi czas

 4. Siano we łbie i przekonanie o swojej nieomylności i umiejętnościach …wspólna cecha ” dorosłych ” dzieci za kierownicą ….

 5. Wyprzedzanie jest fajne, dzięki temu manewrowi można szybciej dojechać do celu. Albo i nie dojechać

  • No właśnie fajne wiec Pan który mnie wyprzedzal raczej nie dojechal do celu.. 😉 z tej okazji ze zaczął wyprzedzac na podwójnej ciągłej (skrzyżowanie) musiało mu się bardzo spieszyć. 🙂

   • Trzeba było uważać, bo zawsze może znaleźć się jakiś pan, a czasem nawet pani, który(a) wywinie podobny numer.

 6. kierująca audi rozpoczęła wyprzedzanie jadącego przed nią samochodu. Nie upewniła się jednak, czy może ten manewr wykonać bezpiecznie, zjechała na przeciwny pas ruchu, po którym jechał już kierujący dacią, który chwilę wcześniej rozpoczął wyprzedzanie jej pojazdu……..wczytuję się w to i Nie ogarniam tego ….niech mi ktoś wytłumaczy jak to było ….

  • Tłumaczyć będziemy po sprawie w sądzie ? tego nie da się normalnie zrozumieć:)

 7. Sami specjaliści i mistrzowie kierownicy?
  Po jednym artykule oceniają kierowcę i umiejętności kierowania pojazdem Brawo ??
  Nikt z was nie widział tej sytuacji łącznie ze mną?? więc nikt nie powinien oskarżać kierowcę Audi jak i Daci.
  Tyle w temacie?

Z kraju