Środa, 19 czerwca 202419/06/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek w trakcie wyprzedzania. BMW zatrzymało się na dachu (zdjęcia)

We wtorek w miejscowości Karp kierujący BMW wyprzedzając pojazdy uderzył w audi, którego kierująca wykonywała manewr skrętu w lewo. Po zderzeniu samochodów BMW dachowało. Do szpitala trafiły dwie osoby, kierujący z obu pojazdów.

Do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych doszło we wtorek około godziny 7.50 na prostym odcinku drogi krajowej numer 74 w miejscowości Karp w gminie Sitno, na trasie Zamość – Hrubieszów. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

– Na miejscu policjanci z zamojskiej komendy wstępnie ustalili, że kierujący poruszali się w kierunku Zamościa od strony Miączyna. Kierujący BMW wyprzedzał jadące przed nim dwa samochody. W tym czasie kierująca audi jadąc w ciągu wyprzedzanych przez kierującego BMW pojazdów rozpoczęła manewr skrętu w lewo. Kiedy znajdowała się już na lewym pasie ruchu w jej samochód uderzył kierujący BMW. Kierowca BMW po zderzeniu z audi zjechał do przydrożnego rowu, gdzie dachował – relacjonuje aspirant sztabowy Dorota Krukowska – Bubiło z zamojskiej Policji.

Za kierownicą audi siedziała 29-letnia mieszkanka gminy Komarów Osada. BMW kierował 25-latek z gminy Miączyn.

– Po zderzeniu samochodów zarówno 29-latka jak i kierujący BMW potrzebowali pomocy medycznej w warunkach szpitalnych. Załogi karetek pogotowia przewiozły ich do szpitala. Na szczęście po badaniach okazało się, że poza niegroźnymi potłuczeniami nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Policyjne badanie alkomatem wykazało, że oboje kierujący byli trzeźwi. W czasie, gdy na miejscu zdarzenia pracowały służby ruch w tym miejscu był utrudniony i odbywał się wahadłowo. Ustalamy dokładny przebieg zdarzenia i apelujemy o przemyślane manewry na drodze – dodaje aspirant sztabowy Dorota Krukowska – Bubiło.

Wypadek w trakcie wyprzedzania. BMW zatrzymało się na dachu (zdjęcia)

fot. Policja Zamość

Wypadek w trakcie wyprzedzania. BMW zatrzymało się na dachu (zdjęcia)

fot. Policja Zamość

Wypadek w trakcie wyprzedzania. BMW zatrzymało się na dachu (zdjęcia)

fot. Policja Zamość

PRZECZYTAJ

Zderzenie trzech pojazdów na skrzyżowaniu, w akcji ratunkowej śmigłowiec LPR. Dwie osoby w szpitalu (zdjęcia)

Autor: redakcja

21 komentarzy

 1. Pan Sołtys z Miasta Inspiracji (dawniej: Lublin)

  Nie ważne, że BMW zatrzymało się na dachu najważniejsze, że w ogóle się zatrzymało

 2. Musiała ta Beta nieźle ciągnąć

 3. Kierowca bombowca

  Szok! Takie rzeczy przy 50km/h! Bo przecież tyle jechali, nie?

  • 1. To nie jest teren zabudowany.
   2. Starczy 30 km/h przy odrobinie pecha, żeby po uderzeniu w bok dachować.

 4. Taki ziomek mieszka na Karolówce w Zamościu co się zawsze śpieszy, pcha i wyprzedza swoim bmwe. Jeździ w tamtym kierunku pewnie do roboty. Ciekawe czy to on w końcu się doczekał nagrody za głupotę. Jak rejestracja LZ to kto wie.

 5. Burakowóz i ałdica na raz wycofane z wyścigu, piękna kumulacja. Zrobiło się bezpieczniej!

Dodaj komentarz