Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek w Styrzyńcu. Policjanci poszukują kierującej audi

Bialscy kryminalni poszukują kierującej audi, która może mieć związek z wypadkiem na drodze krajowej nr 2 w Styrzyńcu. Do zdarzenia doszło 9 października 2018 r.

Do wypadku doszło w dniu 9 października br., o godz. 13:25 na drodze krajowej nr 2 w miejscowości Styrzyniec w powiecie bialskim.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem marki Audi, jadąc od strony Białej Podlaskiej, prawdopodobnie w wyniku nieprawidłowego wyprzedzania ciągu pojazdów, a w szczególności osobowego peugeota, zmusiła jadące auta do zmiany toru jazdy. Tym samym przyczyniła się do zderzenie peugeota z naczepą ciężarówki.

Kierująca peugeotem z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala.

Policjanci poszukują kierującej samochodem marki Audi prawdopodobnie A3 lub A4, typu sedan, koloru czerwonego z napisem na bocznej stronie drzwi „pojazd zastępczy”. Auto prawdopodobnie posiadało zaciemnione tylne szyby boczne oraz początkowe numery rejestracyjne WS.

Za kierownicą samochodu siedziała kobieta w wieku około 40-lat o blond włosach, długości do ramion, miała założone okulary przeciwsłoneczne. Po zdarzeniu odjechała w kierunku Międzyrzeca Podlaskiego, nie udzielając pomocy osobie pokrzywdzonej.

Świadków zdarzenia lub osoby posiadające jakiekolwiek informacje w tej sprawie policja prosi o kontakt z KMP Biała Podlaska pod numerem telefonu (83) 344 84 44 lub 112.

(fot. Policja Biała Podlaska)

6 komentarzy

  1. HAHAHAH z opisu wychodzi typowa tępa strzała

  2. Teraz to już po zawodach – teoretycznie może być na innym kontynencie.

  3. Dlatego każdy powinien mieć w samochodzie rejestrator jazdy. Czytając takie wiadomości, Ja też się zastanawiam nad zakupem.

  4. Po raz kolejny policja próbuje wyręczyć się czytelnikami. Ciężko poszukać po firmach wypożyczającym auta z OC sprawcy, lub przejrzeć większe siedleckie warsztaty samochodowe?? Za co oni kasę biorą- za strajki??

    • Gdybym bezpośrednio płacił policjantowi a nie za pośrednictwem urzędu skarbowego to policjant wiedziałby co ma zrobić a ja wiedziałbym za co płacę. Nie byłoby też strajków bo wynagradzanie byłoby na takich zasadach jak w każdej prywatnej firmie.

      • Oczywiście, że byłyby strajki. Nie ma takiej siły, która może powstrzymać pracownika przed odmową świadczenia pracy na rzecz pracodawcy.