Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek przy pracy w Poniatowej. Mężczyzna został ranny w wyniku upadku z wysokości (zdjęcia)

Pracujący przy termomodernizacji bloku w Poniatowej mężczyzna spadł ze znacznej wysokości. Z ciężkimi obrażeniami ciała śmigłowcem przetransportowano go do szpitala.

Do wypadku doszło w piątek po godzinie 14 przy ul. Kraczewickiej w Poniatowej. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane o upadku mężczyzny ze znacznej wysokości. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nas poinformowano, mężczyzna wykonywał prace związane z termomodernizacją bloku. Spadł z czwartej kondygnacji budynku. Z uwagi, iż doznał ciężkich obrażeń ciała, na miejsce zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, którym poszkodowanego przetransportowano do szpitala.

Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku. O wszystkim powiadomiono również Państwową Inspekcję pracy oraz inspektora nadzoru.

Wypadek przy pracy w Poniatowej. Mężczyzna został ranny w wyniku upadku z wysokości (zdjęcia)

Wypadek przy pracy w Poniatowej. Mężczyzna został ranny w wyniku upadku z wysokości (zdjęcia)

(fot. nadesłane – Krzysztof -DZIĘKUJEMY!)

14 komentarzy

  1. Skoro przeżył upadek z „czwartej kondygnacji” to mógł być lekko znieczulony jakimś płynem do odkażania.

  2. Kto to ile lat skąd ??

  3. Skąd człowiek ile lat bo nic redacja nie napisała ??pozdrawiam

  4. Brak Bhp ówek z prawej . A gość z Ukrainy.

  5. Opcji jest duzo pijany nacpany zle zabezpieczenie rusztowania lub zrobilo mu sie np slabo. Jeśli bhp to na jesli bylo by to na mojej budowie to szefunio bybsie zesrał na miekko

  6. Wypadek miał miejsce po godzinie 12 , po rannego przyjechała karetka. Pracownicy pracowali i pracują bez maseczek i kasków , Nie są zabezpieczenie na właśnie takie wypadki.

  7. Skąd typ polamany czy co ??

  8. No faktycznie maseczka i kask mogłyby tutaj dużo pomóc. Po jaki ch*j pisać tak bezsensowne komentarze. Każdy, kto robił elewacje przynajmniej raz otarł się o śmierć. Taka prawda

  9. Co mu pomoże kask czy maseczka pracowaliście na rusztowaniu ? Bo po komentarzach można twierdzić że każdy . Weźcie się ludzie ogarnjcie większą połowa niema pojęcia o pracy na wysokościach a komentować to piersi

  10. Czy ten pracowik był ubezpieczony? Czy miła odpowiednie zabezpieczenia? Gdzie jest wlasiciel tej firmy budowlanej? Teraz BULIL. Niech sku…. Płaci za zdrowie człowieka. Bankructwem długi,!