Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek podczas łupania drewna. Nie żyje 60-letni mężczyzna AKTUALIZACJA

Pomimo starań ratowników, nie udało się uratować życia mężczyzny, który uległ wypadkowi podczas prac w gospodarstwie. Na miejscu pracują policjanci i prokurator.

Do wypadku doszło w środę przed godziną 15 na terenie jednego z gospodarstw w miejscowości Zamch gmina Obsza powiecie biłgorajskim. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nam przekazano, zdarzenie miało miejsce podczas prac związanych z mechanicznym łupaniem drewna. Poszkodowany został 60-letni mężczyzna. Pomimo starań ratowników, jego życia nie udało się uratować.

Obecnie policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności oraz przyczyn wypadku.

Jak przekazują policjanci, to nie jedyne zdarzenie podczas prac z drewnem w dniu dzisiejszym. Przed południem w Luchowie Dolnym podczas prac leśnych mężczyzna uderzył głową w metalową część wozu. Został przetransportowany do szpitala.

9 komentarzy

 1. Czym to łupał?

 2. Lewaczek Lolo miły miękki chłopiec

  XXI wiek, a ogrzewanie jak w XI.

  • I dzięki temu kto takie ogrzewanie ma jest niezależny ,bo takie paliwo rośnie wszędzie .
   Mając gaz byłby zależny od płacenia X lub pie rdyliardX wg widzimisie włodarza gazu ,ewentualnie zostaje marznąć i nie płacić.
   Dodatkowo drewno to OZE ,a gaz ,węgiel , „oranżada” ?

  • I bardzo dobrze, niech każdy grzeje, jak chce. A te wszystkie gadania o gazach cieplarnianych, dziurze ozonowej, a czekaj, dziura już wyszła z mody, niech sobie lewacy wsadzą w pompę… ciepła.

  • XXI wiek, a ty nadal musisz jeść widelcem zamiast wysłać sobie jedzenie do żołądka aplikacją w srajfonie.

 3. A wystarczy mniej herbatki

 4. W Kuwejcie płoną opony od dziesiątków lat .
  Cały czas .
  Ja to widziałem na własne oczy . Pracowałem jako malarz pasów startowych na niby lotnisku .

 5. Jakieś 120 km od ogniska opon .
  I tak niedało się oddychać .

Dodaj komentarz