Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek na wjeździe do Janowa Lubelskiego. Droga jest całkowicie zablokowana (zdjęcia)

Kilka godzin mogą potrwać utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 19 na wjeździe do Janowa Lubelskiego od strony Lublina. Na jednym ze skrzyżowań zderzyły się dwa auta. Na miejscu pracują służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 17 na ul. Lubelskiej w Janowie Lubelskim. W rejonie skrzyżowania z ul. Kościuszko zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Jak nas poinformowano, jeden z kierowców miał wymusić pierwszeństwo przejazdu. W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba podróżująca volkswagenem. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku.

Droga krajowa nr 19 jest całkowicie zablokowana. Pojazdy osobowe kierowane są objazdem pobliskimi uliczkami, z kolei kierowcy pojazdów ciężarowych muszą oczekiwać na udrożnienie drogi. Może to potrwać do godziny 20:30.

Wypadek na wjeździe do Janowa Lubelskiego. Droga jest całkowicie zablokowana (zdjęcia)

Wypadek na wjeździe do Janowa Lubelskiego. Droga jest całkowicie zablokowana (zdjęcia)

(fot. Agent – Factum Car auto zastępcze z OC sprawcy)

7 komentarzy

 1. To jest w janowie a nie na wjeździe do janowa a tak w ogóle to mogliby puścić ruch bo oni pilnują tylko rozbitego auta zamiast sprzątać

 2. Śmieszne miasto, jedyne światła jakie są w tym mieście są przy dwóch biedronkach, Miasto powinno zmienić nazwę na Janów Biedronkowy

  • śmieszny "fredzie" bo na "al" trzeba sobie zasłużyć

   A ty @Alfred nazywasz się może „Ropucha” bo twoi rodzice robią zakupy w „Żabce”?
   A może ojciec mówił „społem” i nie nie wiem jak ona zaszła?
   Oceniasz miasto po ilości świateł i sklepów?
   To tak, jak oceniać ciebie po jakości pękniętej prezerwatywy.

   • Do_Smieszny" fredzie "bo.....

    Przecież baranie tam niema zadnych sklepów! Owszem są 3bieronki i tyle. Dom towarowy w którym kupuje wiocha. Ogólnie tak obskorny że dziwne że coś takiego jeszcze pokutuje tyko na tej prowicji. Rodowitych Janowiakow i ludzi mieszkających tam ale pochodzących z innych miast moza chyba policzyć na palcach..

   • Ja zrozumiałam sarkaz wpisu Alfreda, ale jak poprzednik wspomniał barany i osoby o małej inteligencji tego nie potrafią zrozumieć. Miasto jest śmieszne, bo nie zrobi świateł np przy skrzyżowaniu koło kościoła na rynku
    w ciągu DK19, gdzie codziennie tworzą się korki, a jak tylko pojawia się biedra, to światła się pojawiają jak ostatnio przy nowej biedrze. Śmieszne miasto śmiesznych ludzi.

 3. Szkoda tych wszystkich ludzi którzy stali czekali w autach policja stała i czekała na lawete a laweta nie przjechala więc w końcu policja poszła porozum do głowy i ściągnęla rozbite auto w boczną drogę brawo

 4. Natknęłam się i stałam blisko 40 minut masakra

Wiadomości z info112