Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek na torach, mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala (zdjęcia)

W piątek rano w Motyczu Leśnym doszło do wypadku na torach. Pociąg osobowy potrącił mężczyznę. Poszkodowany z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek rano w Motyczu Leśnym pod Lublinem. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o potrąceniu mężczyzny przez pociąg osobowy POREGIO. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nam przekazano zdarzenie miało miejsce na odcinku pomiędzy Sadurkami a Motyczem na linii kolejowej nr 7. W zdarzeniu udział brał pociąg osobowy 22833 POLREGIO. Potrącony mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Obecnie na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Występują opóźnienia w kursowaniu pociągów. Jak przekazuje PKP PLK, nastąpiła zmiana peronów i torów przyjazdu/odjazdu pociągów. Może wystąpić opóźnienie około 10 minut. Nieprzejezdny jest również przejazd kolejowy w rejonie wypadku.

Wypadek na torach, mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala (zdjęcia)

fot. lublin112.pl

Wypadek na torach, mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala (zdjęcia)

fot. nadesłane

PRZECZYTAJ

W wypadku zginęły dwie osoby, sprawca był pod wpływem substancji psychotropowej. Mężczyzna chce uniknąć kary

 

17 komentarzy

 1. Myśląc, że pociąg ustąpi mu pierwszeństwa hamując z piskiem opon, przeliczył się

 2. Warto by dodać informację, w jakiej odległości od wypadku, znajduje się najbliższe przejście przez tory. Bo jeżeli do najbliższego przejścia jest 3 kilometry, to mało kto będzie tyle drogi nadganiał.
  A jeżeli ktoś z SOK, Policji, Straży Miejskiej uważa, że za takie przechodzenie należy karać, to niech każe pracowników kolei, za sposób w jaki pokonują tory na Dworcu Głównym w Lublinie. Nawet bloczki budowlane są ustawione by łatwiej było przechodzić.

  • co 200m porobić przejścia dla pieszych i w myśl zasady że pieszy zawsze ma pierwszeństwo zatrzymywać pociągi

 3. Lewaczek Lolo miły miękki chłopiec

  No właśnie, dlaczego miejsca zdarzenia nie zabezpieczają przynajmniej 3 jednostki straży pożarnej? Rozumiem, że OSP Motycz ostatnio zwolniła nieco tempo i wyjeżdża głównie do czyszczenia rynien na kościele i na dożynki , ale prężnie działa Leśny, nie mówiąc o Bełżycach…

  • Dziadek Franek od babki Jolki

   Znawca strażacki w akjcji hahaha odpuść idź przewietrz łeb

   • Dobromir (naprawdę pomysłowy)

    Weź no sie dziadek za odklepywanie różańca, a nie za krytykowanie inaczej myślących niż ty.

  • Rynnę to strażacy czyszczą Twojej starej. A leśny to się nie nadaje nawet na zawody w przygotowywaniu Karpia po strażacku, nie mówiąc już o czynnościach ratowniczo-gaśniczych.

   • No więc właśnie tam nie było trzeba wykonywać takich czynności, a udział w Akcji zaliczony. No nic, jeszcze się chłopaki wykażą, zbliża się wielkanoc, można będzie paradować w mundurze i trzymać wartę w kościele.

 4. może był za PISem i koryto się skończyło ?

Dodaj komentarz

Z kraju