Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek na rondzie przy Makro z udziałem motocyklisty. Duże utrudnienia w ruchu na skrzyżowaniu (zdjęcia)

W wyniku wypadku na rondzie im. Kasprzaka w Lublinie jedna osoba trafiła do szpitala. W rejonie zdarzenia występują duże utrudnienia z przejazdem.

Do zdarzenia doszło w czwartek po godzinie 13 na rondzie im. Kasprzaka w Lublinie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu motocykla z pojazdem osobowym.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna kierujący motocyklem poruszał się w kierunku ul. Chemicznej i uderzył w bok pojazdu marki Ford poruszającego się od strony Świdnika w kierunku centrum.

Motocyklista z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. W rejonie wypadku występują duże utrudnienia w ruchu. Rondo jest częściowo nieprzejezdne, na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Tworzą się duże korki.

(fot. lublin112.pl, nadesłane Damian i Anna – dziękujemy!)

9 komentarzy

 1. Logika podpowiada że tym razem kierowca pojazdu osobowego wymusił pierwszeństwo na opuszczającym rondo motocykliście

  • to nawet nie logika podpowiada, tylko opis zdarzenia daje 100% pewność. skoro motocykl jechał w kierunku Chemicznej i będąc na rondzie wjechał w auto nadjeżdżające od strony Świdnika, to na bank osobówka wymusiła.

  • Ameryki nie odkryłeś. Ten kto znajdował się już na rondzie miał pierwszeństwo przed tymi, którzy dopiero wjeżdżali na rondo, bo przy każdym wjeździe na rondo znajduje się znak A-7 lub znak STOPu.
   Odstępstw od tej zasady, przy ruchu niekierowanym, nie ma.

   • Franiu nie masz rodziny i własnego życia, każdy artykuł jest przez ciebie komentowany, Z tego się trzeba leczyć. To jest uzależnienie jak np. alkohol. Wnioski ????????????????????????????????????

  • Gdyby kierujący osobówką tylko wymusił, to do zderzenia nie doszłoby. Tamta drogowa ameba nie dość, że wymusiła to jeszcze spowodowała kolizje/wypadek.

 2. Nie logika tylko zasady ruchu na tym skrzyżowaniu

 3. Gdybyż motonita mózg posiadał to użyłby hamulca na przednie i na tylne koło również. Ale wolał pokazać kto miał pierwszeństwo jak co drugi bohater takowych filmów z Rosji – gdzie widząc, że rozbije auto – czynią to z premedytacją. Pogratulować odwagi i poziomu IQ.

  • Czy Ty człowieku się dobrze czujesz ? Widzisz co piszesz ? Ten człowiek nie miał nawet czasu na reakcje ! Nie wiesz jak było wiec nie pisz głupot ! Byłeś na miejscu widziałeś ? A może byłeś sprawca ? Jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia to się nie wypowiadaj !

Wiadomości z info112