Wypadek na rondzie przy Makro z udziałem motocyklisty. Duże utrudnienia w ruchu na skrzyżowaniu (zdjęcia)

W wyniku wypadku na rondzie im. Kasprzaka w Lublinie jedna osoba trafiła do szpitala. W rejonie zdarzenia występują duże utrudnienia z przejazdem.

Do zdarzenia doszło w czwartek po godzinie 13 na rondzie im. Kasprzaka w Lublinie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu motocykla z pojazdem osobowym.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna kierujący motocyklem poruszał się w kierunku ul. Chemicznej i uderzył w bok pojazdu marki Ford poruszającego się od strony Świdnika w kierunku centrum.

Motocyklista z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. W rejonie wypadku występują duże utrudnienia w ruchu. Rondo jest częściowo nieprzejezdne, na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Tworzą się duże korki.

(fot. lublin112.pl, nadesłane Damian i Anna – dziękujemy!)

Zobacz również

9 komentarzy

 1. Logika podpowiada że tym razem kierowca pojazdu osobowego wymusił pierwszeństwo na opuszczającym rondo motocykliście

  • to nawet nie logika podpowiada, tylko opis zdarzenia daje 100% pewność. skoro motocykl jechał w kierunku Chemicznej i będąc na rondzie wjechał w auto nadjeżdżające od strony Świdnika, to na bank osobówka wymusiła.

  • Ameryki nie odkryłeś. Ten kto znajdował się już na rondzie miał pierwszeństwo przed tymi, którzy dopiero wjeżdżali na rondo, bo przy każdym wjeździe na rondo znajduje się znak A-7 lub znak STOPu.
   Odstępstw od tej zasady, przy ruchu niekierowanym, nie ma.

   • Franiu nie masz rodziny i własnego życia, każdy artykuł jest przez ciebie komentowany, Z tego się trzeba leczyć. To jest uzależnienie jak np. alkohol. Wnioski ????????????????????????????????????

  • Gdyby kierujący osobówką tylko wymusił, to do zderzenia nie doszłoby. Tamta drogowa ameba nie dość, że wymusiła to jeszcze spowodowała kolizje/wypadek.

 2. Nie logika tylko zasady ruchu na tym skrzyżowaniu

 3. Gdybyż motonita mózg posiadał to użyłby hamulca na przednie i na tylne koło również. Ale wolał pokazać kto miał pierwszeństwo jak co drugi bohater takowych filmów z Rosji – gdzie widząc, że rozbije auto – czynią to z premedytacją. Pogratulować odwagi i poziomu IQ.

  • Czy Ty człowieku się dobrze czujesz ? Widzisz co piszesz ? Ten człowiek nie miał nawet czasu na reakcje ! Nie wiesz jak było wiec nie pisz głupot ! Byłeś na miejscu widziałeś ? A może byłeś sprawca ? Jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia to się nie wypowiadaj !

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7493zł -0.97%
  • GBP 5.2823zł 0.2%
  • EUR 4.5631zł -0.29%
  • CHF 4.1651zł -0.17%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Klasyczne auta zjadą do puławskiej Mariny
  Zaproszenie I Turniej Lubelskiego Cebularza
  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku