Sobota, 02 marca 202402/03/2024
690 680 960
690 680 960

Policjanci zabezpieczyli części samochodowe o wartości kilkudziesięciu tys. zł. Wiele pochodzi z kradzieży (zdjęcia)

Funkcjonariusze z Łukowa zabezpieczyli części samochodowe o wartości kilkudziesięciu tys. zł. Ze wstępnych ustaleń wynika, że wiele z nich pochodzi z kradzieży. Do sprawy zatrzymano dwóch mężczyzn.

Łukowscy kryminalni interweniowali w jednej z miejscowości w gminie Wola Mysłowska, gdzie jak wynikało z posiadanych informacji, miały znajdować się akcesoria samochodowe pochodzące z kradzieży. Po przyjeździe na miejsce ustalenia funkcjonariuszy potwierdziły się.

Wśród wielu akcesoriów i części samochodowych policjanci znaleźli między innymi elementy pochodzące z kilkunastu samochodów, które skradziono na przestrzeni ostatnich kilku lat, na terenie całego kraju. Szacunkowa wartość zabezpieczonych części to kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Do sprawy zatrzymano 19-latka z powiatu garwolińskiego i 29-latka z powiatu łukowskiego. Obecnie prowadzący postępowanie ustalają legalność i pochodzenie zabezpieczonych akcesoriów oraz części samochodowych, a także rolę jaką odegrali w procederze zatrzymani mężczyźni.

Policjanci zabezpieczyli części samochodowe o wartości kilkudziesięciu tys. zł. Wiele pochodzi z kradzieży (zdjęcia)

(fot. Policja Lubelska)

Jeden komentarz

  1. A wy wszyscy prawi obywatele co to szukacie tanich części przez internet doprawdy nigdy wam nie przyszlo do głowy ze jak takie tanie to kradzione. Najlepiej udawać głupiego, tak handlarze tacy fajni i pół darmo wam sprzedają, pewnie dlatego ze zdobyli te części za darmo???. Wy którzy kupujecie kradzione bo tanie pomyslcie o tym wtedy kiedy wam coś ktoś ukradnie, okradnie wasz dom czy mieszkanie, czy ukradnie samochód. Gdyby nie było popytu na kradzione to złodzieje byli by bezrobotni, a niestety w naszym kraju złodzieje mają się dobrze

Z kraju

Polityka i społeczeństwo