Poniedziałek, 22 lipca 202422/07/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek na obwodnicy zakończył się tragicznie. Życia mężczyzny nie udało się uratować (zdjęcia)

Pomimo starań ratowników, nie udało się uratować życia jednej z osób poszkodowanych w wypadku na obwodnicy Radzynia Podlaskiego. Na miejscu pracują policjanci.

Zakończyły się działania służb ratunkowych w miejscu wypadku na obwodnicy Radzynia Podlaskiego. Jak już informowaliśmy, po godzinie 18.00 na drodze krajowej nr 19 Kock – Międzyrzec Podlaski zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego, policja oraz lotnicze pogotowie ratunkowe.

Zdarzenie miało miejsce na łuku jezdni, na odcinku między skrzyżowaniem a drogą krajową nr 63 i trasą do Brzostówca. Pomimo starań ratowników, życia jednej z poszkodowanych osób nie udało się uratować. Mężczyzna w wieku ok. 50-60 lat zginął na miejscu. Cztery kolejne osoby trafiły do szpitala, obydwaj kierujący oraz dwoje pasażerów skody.

Policjanci cały czas ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia. Droga jest zablokowana.

AKTUALIZACJA godz. 20.00

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący BMW na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia ze skodą. Śmierć na miejscu poniósł pasażer skody.

Zdjęcia: KP PSP Radzyń Podlaski

43 komentarze

  1. zaj… ista obwodnica

  2. a morze gość chciał poszaleć

  3. jaki to model BMW ? chyba jakaś nówka ?

  4. są już zdjęcia z imprezy ale usuwają z tym autem/

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport