Wypadek na drodze krajowej nr 19. Utrudnienia w ruchu na trasie Lublin – Kraśnik

Po wypadku występują duże utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 19. Na trasie Lublin – Kraśnik pojazd osobowy zderzył się z ciężarówką.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godziną 10 na drodze krajowej nr 19 w Trojaczkowicach, na trasie Lublin – Kraśnik.

Jak nam przekazano, pojazd osobowy marki Peugeot zderzył się z ciężarówką. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala.

W rejonie wypadku występują duże utrudnienia w ruchu, droga jest częściowo zablokowana. Na miejscu pracują policjanci, trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 11:30.

(fot. nadesłane)

Zobacz również

8 komentarzy

 1. Słońce oślepiło kierującego toyotą, że zjechał na przeciwległy pas czy też manewr wyprzedzania nie ukończony na czas? Nooo, ciekawe….

  • Nie jestem ekspertem, ale podejrzewam, że to mogłobyc kombo obu opcji. Poczekajmy jednak na fachowa ekspertyzę naszych wielkich znawców tematu.

   • Jeżeli na jedni dwukierunkowej zderzają się dwa pojazdy nadjeżdżające z przeciwnych stron, oznacza to nic innego jak nieprawidłowo wykonany manewr wymijania przed przynajmniej jednego z tych kierujących.
    Na drogach o szerokiej jezdni (i szerokich pasach ruchu) wystarczy trzymać się prawej krawędzi pasa ruchu, bo wymijanie odbyło się prawidłowo. Jeżeli ktoś nie przestrzega tego przepisu i wjeżdża na pas przeciwny – jest winny popełnienia wykroczenia (nieprzestrzeganie nakazu poruszani się możliwie prawej krawędzi jezdni) oraz spowodowania kolizji.

 2. A to czasem nie (jak pisze Kuba) pug??

 3. Jak tacy pseudokierowcy radza sobie normalnym zyciu? Na miejscu sprawcy czym predzej pojechalbym (autobusem, taksowka, rowerem) do wydzialu komunikacji i złozyl tam swoje prawo jazdy.
  W wyjasneiniu napisalbym, ze sie nie nadaje do kierowania pojazdami.
  Prosze anulowac posiadane przeze mnie uprawnienia (prawo jazdy kat. B), bo wszedlem w jego posiadanie przez pomylke egzaminatora.

  • A w wydział komunikacji zamiast anulować prawko, wykona telefon do Abramowic, po czym przyjadą panowie w białych fartuchach, dadzą zastrzyk i w kaftanie bezpieczeństwa wywioza do pomieszczenia bez drzwi i klamek.

   • Jeżeli zachodzą podejrzenia, że z kierowcą coś nie tak (coś z głową) to tym prędzej powinien zrezygnować z kierowania pojazdami (ewentualnie rowerem, bo nim większej krzywdy nikomu nie wyrządzi).
    Prawo jazdy jest przywilejem – nie obowiązkiem. Kilka procent dorosłych ludzi nie ma prawa jazdy i jakoś z tym (bez tego) żyją.

 4. Ciężarówka widać spierdzielała na bok jak się tylko dało a mistrzu i tak sie nie zmieścił…

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7512zł 0.29%
  • GBP 5.1235zł 0.18%
  • EUR 4.5497zł 0.13%
  • CHF 4.2183zł 0.05%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL