Wypadek busa z pasażerami: 5 osób rannych

W czwartek rano w miejscowości Zakręcie przed Krasnymstawem doszło do wypadku busa z samochodem osobowym. Pięć osób zostało rannych.

Do wypadku doszło około godziny 6:20. Pasażerski bus relacji Tomaszów Lubelski – Warszawa w miejscowości Zakręcie zderzył się z samochodem osobowym marki renault megane. Pięć osób zostało poszkodowanych i przez pogotowie ratunkowe odwiezionych do szpitala.

Na miejscu wciąż pracuje straż pożarna oraz policja. Zablokowany jest całkowicie pas ruchu w stronę Krasnegostawu. Jak nas poinformował oficer dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie- Kierująca samochodem osobowym postanowiła zawrócić, jednak wjechała wprost pod jadącego w stronę Lublina busa.

O godzinie 10-tej większość z poszkodowanych po badaniach i opatrzeniu zostało zwolnionych za szpitala, pozostała tylko jedna osoba, którą trzeba było przewieść do szpitala w Chełmie na specjalistyczne badania. Po południu będzie wiadomo jaki jest jej stan zdrowia.

Na miejscu wprowadzono ruch wahadłowy, jednak jak informują policjanci, przed godziną 11-tą przejazd drogą krajową nr 17 zostanie będzie się już odbywał bez przeszkód.

(fot. lublin112)
2013-09-19 09:49:10

Zobacz również

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie
„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności