Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wymuszenie pierwszeństwa przyczyną zderzenia trzech aut. Dwie osoby trafiły do szpitala

W poniedziałek wieczorem na skrzyżowaniu ul. Walecznych z ul. Węglarza doszło do zderzenia trzech aut. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 18 na skrzyżowaniu ul. Węglarza z ul. Walecznych i ul. Strzembosza. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierująca peugeotem, jadąc ul. Węglarza w kierunku ul. Rumiankowej, doprowadziła do zderzenia z fordem poruszającym się ul. Walecznych, który następnie zderzył się z renaultem oczekującym na wjazd na skrzyżowanie.

Siła zderzenia sprawiła, że peugeot obracając się ściął znak i uderzył w wysepkę oddzielającą pasy ruchu, tracąc po drodze jedno z kół. Chwilę po zdarzeniu pomocy poszkodowanym udzieliła ekipa ambulansu, jednej z prywatnych firm. Na miejscu interweniowały dwa zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja. Do szpitala przetransportowano dwie osoby.

W rejonie wypadku przez kilkadziesiąt minut występowały spore utrudnienia w ruchu. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

Informację o wypadku przekazali nam nasi Czytelnicy – Kuba, Anna i Ruda – Dziękujemy !

2016-12-19 20:22:10
(fot. lublin112.pl, nadesłane Anna, Kuba i Ruda)

24 komentarze

  1. Rozmawiala przez telefon.