Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Kopanina: Jedna osoba trafiła do szpitala po zderzeniu dwóch aut

W poniedziałek wieczorem na drodze krajowej nr 19 doszło do zderzenia dwóch aut. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 19, na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Kopanina, na odcinku pomiędzy Lublinem a Lubartowem. Zderzyły się tam dwa auta osobowe: fiat i renault. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca fiatem nie wyhamowała przed zatrzymującym się renaultem i doszło do zderzenia pojazdów.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja. Do szpitala przetransportowano kierującą fiatem.

W rejonie zdarzenia ruch odbywa się wahadłowo. Utrudnienia występują na pasie w kierunku Lublina. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 22.

dsc06930

dsc06939

dsc06925

dsc06932

2016-12-19 20:44:10
(fot. lublin112.pl)

10 komentarzy

 1. Och lublin 112,obrazacie sie jak sie napisze,że pracują u Was analfabeci,ale co artykuł,to ciągle jakieś błędy. Jak można napisać pomiędzy Lublina a Lubartowem,wydaje mi się że powinno być pomiędzy Lublinem a Lubartowem i zderzyły się tam dwa auta a nie ,,zderzył”. Pozdrawiam.

 2. pento wjechało w ci**** nie wierzę!!!! 😀 hahaha

 3. z tego co wiem nie ma w tym, precyzyjnie określonym przez lublin112, odcinku takiej miejscowości jak Kopanina, kopanina to nazwa zwyczajowa, strasznie obniżył się poziom portalu w ostatnim czasie, nie czytacie tekstów przed publikowaniem, piszecie głupoty pod nadesłanymi zdjęciami, aby był news…

  • Miejsce zdarzenia zostało precyzyjnie podane (także przez RSO)

   Pisząc o jakimkolwiek obniżeniu poziomu należałoby użyć argumentów, a nie pisać o jakichś „głupotach”. Krytyka jak najbardziej, ale konstruktywna.
   Pozdrawiamy

   • juz pani na lublin112 oburzona

   • Kopanina to osada leśna, przez którą nie przebiega trasa nr 19… można sprawdzić na spisie miejscowości, podpowiem, dotyczącym gminy Lubartów.
    Jak się bronicie to róbcie to przynajmniej w pełni merytorycznie!
    Błąd w artykule w mojej ocenie pozostaje nadal. Jeśli chcecie uniknąć takich krytycznych opinii, piszcie info z wykorzystaniem oznakowania słupków drogowych, oznaczających poszczególne kilometry, a nawet 0,1 km. do tego dopisek w pobliżu jakiej miejscowości i wszystko będzie i prawdziwe, i merytoryczne, i profesjonalne.

    • A kto napisał, że tam trasa przebiega? Nazwa miejscowości podana jest aby łatwiej zlokalizować miejsce wypadku. Podobnie jak ITD podaje komunikaty o kontroli aut ciężarowych na DK19, także podaje miejscowość Kopanina, tak samo RSO.
     Pozdrawiamy.

 4. nie wyhamowala. a w ogole hamowala?????

  • Hamowala. Wyprzedzal facet na tablicach LSW bardzo chamsko zajechał drogę panu z przodu on przez samym samochodem ledwo wyhamowal a ta Pani nie zdarzyla. A LSW jak trzchorz uciekl

 5. LSW…jak zwykle. O tej wiosce i jej złych doświadczeniach zawsze musi być głośno.