Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wymusiła pierwszeństwo, zderzyła się z dwoma motocyklami (zdjęcia)

W sobotę w miejscowości Nawóz doszło do wypadku z udziałem dwóch motocykli i pojazdu osobowego. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiły trzy osoby.

Do zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Nawóz w powiecie zamojskim. Na jednej z dróg powiatowych pojazd osobowy zderzył się z dwoma motocyklami.

Jak wstępnie ustalili policjanci, 68-latka kierująca toyotą, włączając się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu dwóm motocyklistom, którzy poruszali się jednośladami marki Suzuki oraz Honda. W wyniku tego doszło do zderzenia.

26-letni mieszkaniec Hrubieszowa, kierujący suzuki oraz 37-letni mieszkaniec gminy Mircze kierowca hondy, jak również 24-letnia pasażerka jednego z motocykli doznali obrażeń wymagających hospitalizacji. Z obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitala.

Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

Wymusiła pierwszeństwo, zderzyła się z dwoma motocyklami (zdjęcia)

(fot. Policja Zamość)

9 komentarzy

 1. Sto dwunasty niedorzecznik prasowy

  „Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku” – a nich se tam ustalajom „na gorąco”, żeby nie musieli za 3-4 miesiące szukać świadków.

 2. Kumulacja baba za kierownicą i 2 motory.

 3. Niezła kumulacja trzy japońce:-).
  Zabrać babce „kwity”,skierować na badania do okulisty jak ślepa i niech zdaje od nowa egzamin na prawko.

  • Tu akurat nie ma co w ciemno potępiać kobiety. Sam tak miałem parę razy, że wyjeżdżając z podporządkowanej patrzę w lewo – pusto, patrzę w prawo, znowu w lewo, a tu przed maską mi śmiga motor. Przecież oni totalnie olewają ograniczenia prędkości, i jeszcze te ostrzeżenia, że „są wszędzie”. A gdzie jest ich najwięcej? Pod ziemią.

 4. A gdzie szczęśliwe zakończenie ???? Grażynie policja zatrzymała prawo jazdy, żeby już nigdy więcej takiego numeru nie wycięła.

 5. po raz kolejny wymuszenie pierwszeństwa,
  to polska plaga asfaltowa, niezależnie od płci.

 6. Zawsze należy utrzymywać właściwą odległość pomiędzy pojazdami. Motocykle o ile przyspieszają o wiele lepiej niż auta, hamują podobnie.

 7. Nawóz, to narobiła gnoju ludziom

Z kraju