Wymusił pierwszeństwo przejazdu, zderzyły się dwa auta. Nawet się nie zatrzymał (zdjęcia)

Dwa auta zderzyły się na jednej z lubelskich ulic. Przyczyną miało być niezachowanie odpowiedniej odległości pomiędzy pojazdami, choć do zdarzenia przyczynił się kierowca, który odjechał z miejsca kolizji.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 15:30 na ul. Wojciechowskiej w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Leszka zderzyły się dwa samochody osobowe: skoda i renault. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierowca nieustalonego auta wyjeżdżał z ul. Leszka. Wymusił pierwszeństwo przejazdu na poruszającej się w stronę Lipniaka skodzie. Jej kierowca chcąc uniknąć zderzenia zaczął gwałtownie hamować. Po chwili w tył jego auta uderzyło renault.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Pasażerkę skody przetransportowano do szpitala. Jak nas poinformowano, nie doznała ona poważniejszych obrażeń ciała. Kierowca, który wymusił pierwszeństwo przejazdu nawet się nie zatrzymując, odjechał z miejsca zdarzenia.

Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Nie ma utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112, nadesłane – Michał)

Zobacz również

7 komentarzy

 1. Kierowca renówki oczywiscie dostał mandat za nie zachowanie bezpiecznej odleglosci ?

 2. Bosze tosz to poważny tragiczny w skutkach wypadek, skoda na złom a pasażer w szpitalu poszedł na piechotę

 3. ostatni sprawiedliwy

  Tragiczny czy nie …bez znaczenia …winny uciekł a powinien być ukarany za spowodowanie tegoż wypadku …ten w renówce również za niezachowanie bezpiecznej odleglosci od poprzedzajacego pojazdu

  • Winny czego ? Wymuszenia pierwszeństwa na skodzie to tak, i za to należy się mandat. Tyle, że skoda wyhamowała. To, że laguna już nie to wina tylko i wyłącznie furmana laguny. A jak się jeździ na zderzaku, takie zdziwienie może się trafić.

 4. Wysyłanie ciężkiego wozu bojowego do tak błahej stłuczki to skrajna nieodpowiedzialność i niekompetencja – takie właśnie kwiatki mamy odkąd obowiązuje idiotyczny numer alarmowy 112, gdzie na słuchawce siedzi pociotek lub nierozgarnięty synalek jakiegoś decydenta i nie ma zielonego pojęcia o sytuacjach zagrożenia. Ciekawe kto będzie za to płacił.

 5. Jak masz dziecko w samochodzie żaden wypadek nie jest błachy.

  • Racja, dziecko sobie naruszy kręgi szyjne i do tego potrzebny jest…. cieżki wóz bojowy straży pożarnej… Człowieku, doświadczony funkcjonariusz na słuchawce potrafi tak zgłaszającego wypytać o szczegóły że niemal wystarczyłoby mówiąc w żartach w niektórych przypadkach posłać jedną osobę na rowerze do „obsługi” zdarzenia drogowego, a nie z miejsca dyspozycja wozu drabiniastego, helikoptera, kolumny sanitarnej i AT do…. zbitego reflektora na skrzyżowaniu.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7586zł 0.08%
  • GBP 5.0221zł 0.24%
  • EUR 4.4742zł 0.07%
  • CHF 4.1353zł 0.44%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach