Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Wymusił pierwszeństwo, doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Opel przewrócił się na bok (zdjęcia)

W niedzielę wieczorem na ul. Krochmalnej w Lublinie doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów. Jeden z nich zatrzymał się na boku.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godziną 22.00 na ul. Krochmalnej w Lublinie, na skrzyżowaniu z ul. Lubelskiego Lipca ’80. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy przewrócił się na bok. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, mężczyzna kierujący subaru poruszał się od strony ul. Lubelskiego Lipca ’80 i wjeżdżał na ul. Krochmalną. Natomiast z jego prawej strony, od wiaduktu kolejowego, jechał mężczyzna kierujący pojazdem marki Opel. Widząc wyjeżdżające subaru na ul. Krochmalną, kierowca opla, aby uniknąć zderzenia, odbił kierownicą w prawo. Po chwili najechał na krawężnik, zaś pojazd przewrócił się na bok. Nie doszło do kontaktu pomiędzy pojazdami.

Ratownicy medyczni przebadali kierowcę opla na miejscu. Na szczęście nie odniósł on poważnych obrażeń ciała i zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Mężczyzna kierujący subaru przyznał się, że wymusił pierwszeństwo przejazdu. Przez kilkadziesiąt minut występowały utrudnienia w ruchu. Obecnie uszkodzony pojazd nie blokuje już przejazdu. Strażacy postawili go na koła i usunęli z jezdni. Policjanci pracują na miejscu i ustalają szczegółowe okoliczności kolizji.

6 komentarzy

 1. Widocznie nie sędzia z nadzwyczajnej kasty ani adwokat od Tuska, skoro się przyznał do przewinienia.

  • No na pewno nie PiSdzielec. Oni nawet złapani za rękę przysięgają, że to nie ich ręka.
   W każdym razie uznanie za zatrzymanie i przyznanie się. To teraz raczej rzadkie zachowanie.

  • Ta… bo PiS-owiec by się przyznał XD Przypomnij sobie wypadek kolumny Szydło. Niszczenie dowodów, fałszywe zeznania funkcjonariuszy. Szczucie w TVP na poszkodowanego kierowcę Seicento.

  • Na pewno też nie z piss, co wiemy po wypadku poprzedniczki bambika.

 2. Nr rej subaru WPR

 3. Jeden przyzwoity? Nie pisdant. Oni za prezesem „żadne krzyki, żadne wrzaski, nie przekonają nas,że białe jest białe…” To nie my, to wina Tuska! I tak już 8 lat! Jak długo jeszcze ciemny lud to będzie kupować?

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo