690 680 960

Wymijali się z ciężarówką, wpadli pojazdem strażackim do rowu

Wczoraj w miejscowości Sosnówka doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu straży pożarnej. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w środę przed południem w miejscowości Sosnówka w powiecie ryckim. Kierujący wozem strażackim, mieszkaniec powiatu garwolińskiego podczas manewru wymijania z samochodem ciężarowym zjechał na nieutwardzone pobocze, a następnie do rowu, gdzie zakończył jazdę uderzając w ogrodzenie.

Na miejscu interweniowała policja. Kierowca pojazdu był trzeźwy. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Strażacy wracali z akcji gaśniczej prowadzonej w miejscowości Gózd. Płonął tam dom zajmowany przez pięcioosobową rodzinę. Gaszenie pożaru trwało kilka godzin. W chwili obecnej nie wiadomo, czy pojazd kiedykolwiek powróci do służby w OSP.

(fot. Policja Ryki)

10 komentarzy

 1. A cóż to? Star?

 2. Łój tam łój tam

 3. Oby nie powrócił do służby. Najwyżej do muzeum. Nie dość, że strażacy zawsze odwalaja najcięższą robotę to jeszcze nierzadko przychodzi im jeździć takimi klamotami. Poruszanie się takim zabytkiem to praktycznie walka o przetrwanie na jezdni.

  • Kolego – te klamoty jak to nazywasz są o wiele dzielniejsze i sprawniejsze od obecnie produkowanych nówek np. MAN, VOLVO czy innych – Starem czy Jelczem wszędzie wjedziesz a tamtymi niestety nie, pozatym budowa i naprawa jest prosta jak budowa cepa – a tam?????? byle g….no coś nie halo z komputerem i stoi na środku drogi uziemiony

   • Zenek kierowca ŻUKa

    A miałeś coś wspólnego z ciężarówkami troszkę nowszymi od stara jelcza i liaza ? Bo chyba nie wiesz co piszesz

    • Jeździłem STAREM i JELCZEM… bardzo dobre samochody pożarnicze. Teraz jeżdżę nowym IVECO i SCANIA… kolega ma rację. Obecne samochody z komputerem mają nieraz „PROBLEM” bo komputer „wariuje” w Starze ramotały tryby i autopompa działała tu (mało sie zdarza) ale sie zdarza.

   • Najlepiej to nic nie robić. Czas zatrzymać. Po co komu postęp. Kedyś to było, tera to ni ma. Raz wymyślone i wystarczy. Po co unowocześniać i rozwijać. 2019 rok, a dalej wmawiajmy, że obecnie nie ma nic lepszego od 30-40 letnich ciężarówek.

 4. Ofiara losu dorwała się z doskoku ciężarówki i próbowała uskuteczniać technikę jazdy podobną jak w swoim samochodzie osobowym…

 5. Wygląda na to, że w remizji będą nowe kolorofony.

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas