Wyjeżdżała z posesji, we mgle nie zauważyła ciężarówki

W czwartek rano w miejscowości Kolczyn doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kierująca renaultem wyjeżdżając z posesji doprowadziła do zderzenia z ciężarówką.

Do zdarzenia doszło w czwartek rano w miejscowości Kolczyn w powiecie opolskim, na drodze wojewódzkiej nr 824. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu ciężarówki z pojazdem marki Renault Kangoo.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 37-latka kierująca renaultem, wyjeżdżając z drogi dojazdowej do posesji, uderzyła w tylne koło pojazdu ciężarowego i naczepę. Po zderzeniu jej pojazd przewrócił się.

Na szczęście zdarzenie zakończyło się ogólnymi potłuczeniami dla kobiety. Kierujący ciężarówką mężczyzna nie odniósł żadnych obrażeń. Badanie alkomatem wykazało, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności kolizji.

(fot. Policja Opole Lubelskie)

Zobacz również

8 komentarzy

 1. „nie zauważyła ciężarówki”
  Nie mam pytań…

 2. bo ciężarówka była za długa

 3. kobiety są jednak fascynujące, nie przekraczając prędkości dozwolonych ( co nam facetom nader często się zdarza ) piszą piękne scenariusze do filmów typu ,, wesoła Rosja ,, 🙂

 4. Jeżeli komentujący potrafią tylko oceniać i rzucać hasła w stylu ‚pustak’ to spójrzcie czasem na siebie czy jesteście tacy mega super na 100%😕😕 Wystarczy chwila i nie jesteś w stanie wytłumaczyć czemu tak się zachowakes …. A ocenia się innych bardzo łatwo.

  • Jeżeli widoczność we mgle jest nawet mniejsza niż 50 metrów to nie widać nawet dużej ciężarówki która zbliża się z prędkością do 100 km/godz i na dystansie 50 m nie zatrzyma się przed wyjeżdżającym pojazdem którego kierowca zobaczy. Jeżeli kierowca ciężarówki będzie używał mózgu do celów obsługi pojazdu to dostosuje prędkość do warunków i potencjalnych zagrożeń a wtedy nie będzie takich kolizji. Obrona tej kobiety nie jest trudna bo wystarczy tylko ocenić prędkość ciężarówki na podstawie zniszczeń.

 5. Dziad trans Tumecek osp

  Niech w końcu zobaczy jak łatwo o tego typu zdarzenie. Na co, na codzień muszą uważać kierowcy, których zatrudnia, nie doceniając.

 6. Jakoś KOLEJNEJ BABY mi nie szkoda! Amen

 7. Prosta sprawa zawsze winien jest kierowca ciężarówki(przecież nie musiał tamtędy jechać), nawet jak osobówka wyjeżdża z podporządkowanej nie ustępując jej pierwszeństwa.
  Zastanawiam się co by było gdyby na miejscu tej ciężarówki był rowerzysta bądź osobówka???

  Trudne warunki trzeba uważać na drodze i tyle.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.1428zł -0.18%
  • GBP 5.046zł -0.15%
  • EUR 4.5111zł -0.27%
  • CHF 4.26zł -0.21%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online
   Pilecki.Raport