690 680 960

Wyjeżdżał na drogę, zjechał do rowu (zdjęcia)

Znamy szczegóły porannego zdarzenia drogowego na krajowej 74 w Annopolu. Przyczepa pojazdu ciężarowego częściowo wpadła tam do przydrożnego rowu.

Jak już informowaliśmy, w czwartek rano w Annopolu na drodze krajowej nr 74, pojazd ciężarowy zjechał częściowo do przydrożnego rowu.

Jak nam przekazano obywatel Ukrainy kierujący ciężarówką, podczas wyjeżdżania z parkingu na drogę, doprowadził do zjechania przyczepy do rowu. Podczas wykonywania manewru skrętu przyczepa pojazdu najechała na barierę energochłonną wyłamując ją, a następnie koła zawisły poza betonowym elementem przepustu.

Na miejscu interweniowała policja, przez kilkadziesiąt minut występowały utrudnienia z przejazdem. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. W chwili obecnej ruch odbywa się bez utrudnień.

(fot. Auto Hol Kraśnik)

18 komentarzy

 1. Prawo jazdy za pół litra wódki na ukrainie dostał więc nie ma się co dziwić

 2. Co za ofermy! I to jest zawodowy kierowca, który nie ma grama wyobraźni do jazdy takim zestawem? Skręcił niczym osobówką.

  • czyli jak przed skrętem w prawo osobówka odbija do osi jezdni, tzn. że prowadzi ją zawodowiec ?
   Boże uchowaj przed takimi zawodowcami !

   • Takich „zawodowców” widuję bardzo często. Jak skręcają w prawo to obijają w lewo do osi, a jak skręcają w lewo to odbijają w prawo do skraju jezdni. Nawet na lewoskręcie potrafią przejechać linię oddzielającą pasy przy wykonywaniu skrętu. Strach obok takich „mistrzów” jechać.

    • No to ja nie wiem po jakich wichurach widujesz takich „zawodowców”, jak to nazwałeś. Ja jeżdżąc bardzo dużo każdego dnia nie spotykam takich „mistrzów”, jak to nazwałeś. Czyżbyś pisał o sobie?

     • Jeśli ktoś ma takie odruchy, o jakich piszecie – to znaczy, że przynajmniej częściowo instruktor dał ciała podczas kursu, bo nie zwracał na to uwagi. Problem występuje bardzo często już od początku i jest dość upierdliwy i czasochłonny do przewalczenia – po prostu ludzie robią to zupełnie nieświadomie… Po prostu boją się, że tył im zbyt zacieśni zakręt. Jak nie zwrócisz uwagi, to nawet nie zdają sobie sprawy z takiego odruchu, który kończy się często wyjechaniem poza swój pas. Niedużo – czasem tylko 20-30cm, co przy odległościach między autami w mieście daje praktycznie od razu sytuację kolizyjną. Bardzo szybko się leczą z tego, jak taki numer ktoś przed nimi wywinie i się wytłumaczy „nooo… popatrz, ten jegomość zrobił dokładnie to samo, co Tobie się zdarza”.

      Przy czym wyraźnie zaznaczam, dotyczy to tylko osobówek, składanie do skrętu zestawem CE lub autobusem to inna para kaloszy 🙂

     • No proszę… Nie spodziewałem się ataku na mnie…
      Ja takich odruchów nie mam. Pytasz o wichurę? Lublin… Ale rejestracje różne, oczywiście kierowcy z LU też takie numery robią. Tak jak już wspomniał @abcd odbicie w przeciwnym kierunku do ok. 0,5m

   • Weź się gościu nie kompromituj, bo rozbawiasz niemal do łez. Czy wspomniałem o skrajności, o której Ty wspomniałeś? Niech Bóg uchowa auta przed takimi zawodowcami jak Ty, którzy zbierają tyłem pojazdu wszystkie znaki i krawężniki.

    • Tobie cwaniaczku też to się może zdarzyć i co wtedy będziesz taki mądrydo

     • Akurat „cwaniaczkiem” nie jestem, a zwyczajnym kierowcą, skupionym na tym co robi. Nie strasz, nie strasz, bo się zes.asz.

    • niuniek, ale to nie ja się kompromituję, to jest tylko odwrócona sytuacja, którą ty opisałeś – dużym jak małym/małym jak dużym. czegoś jeszcze nie rozumiesz ? atakujesz wszystkich, którzy mają odmienne zdanie, a może to jak z gościem, który w każdym widział wariata i krzyczał im to przez okno… szpitala

   • Co powiesz, jeśli zbliżam się do skrzyżowania i przed skrętem w lewo, zbliżam się do osi jezdni, a z mojej prawej skręca samochód i wjeżdża po prawej stronie. Za mną jeszcze inne samochody. Co robić? Uśmiechnąć się i pojechać, wysiąść i zbluzgać, wezwać patrol? Wybrałem pierwszą wersję. Ten tu, widocznie nie widział dobrze w lusterku, ale jeszcze nie wyłożył składu.

 3. Biorę 500 plus i głosuje na PIS a KO to dziady

  Nie podumał

 4. No to zagadka rozwiązana. Podejrzewałem nawet, że to UFO zepchnęło przyczepę z jezdni.

  • co wy frankowicze byście zrobili bez L112 ??? Komentowalibyście chyba jak sensacyjnie zrobiliście kupę rano po śniadaniu na fb ale i tam nikt nie chce was słuchać :)))

 5. I tak jest to możliwe dzięki temu

  Ten się nie myli co nic nie robi. Pamiętajmy.

 6. Wiklinowy Nocnik

  wania tuman, gupi… takie szofery sa z UA

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas