Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Wyjechał wprost przed jadący na sygnale radiowóz. Po wypadku całkowicie zablokowana jest trasa Lublin – Lubartów (zdjęcia)

Zderzenie radiowozu z samochodem osobowym na trasie Lublin – Lubartów. Dwie osoby zostały ranne. Droga przez kilka godzin będzie zablokowana.

41 komentarzy

 1. Stary miejscowy dziad był slepy

 2. burak, nie znający przepisów i do tego ślepak !!! – za wymuszenie pierwszeństwa zabrać PJ i skierować na egzamin.
  Inaczej nie powstrzyma się tej patologii drogowej !!!

 3. Stałem w tym korku od strony Lubartowa, po 40 minutach część osób zaczęła zawracać i na szczęście zrobiło mi się miejsce do skrętu w prawo (uliczka w stronę ul. GAJOWEJ), potem przez gajową – ul. Dolina ciemięgi i wróciłem na 19 (zaraz za wypadkiem). Wykonałem ten manerw
  bez problemu solówką. Pytanie dlaczego policja nie puściła ruchu objazdem, tylko wszyscy czekali. Rozumiem że tirem byłoby ciężko tam się zmieścić, ale osobówki bez problemu przejechały by tak jak ja.

  • Bo do tego trzeba przynajmniej choć trochę włączyć myślenie. A tu? No cóż…

   • A to każdego trzeba za rączkę prowadzić. Objazd był. Sam czytelnik napisał że przejechał, ale do tego trzebaby by… i ruszyć d..!

 4. Miałem okazję ( lub nie)

  Uczestniczyć w kolizji nie z mojej winy. Po kolizji droga była zamknięta przez 8 g bo nie wiadomo co że sprawczynią kolizji bo chodzi o kwalifikacje czynu???Mi nic bo jestem z tych jak narazie że mam zakuty łeb a auto kasacja. Wytłumaczcie mi jaki jest sens blokady przez ileś godzin drogi? Nie prościej byłoby wezwac jak poważniejsze coś techników żeby pomierzyć a później określić co i jak? . Wiem wiem że to procedury ale jesteśmy 50 lat za ….. W cywilizowanych krajach tego nie ma. Może być droga zamknięta ale nie aż tyle jak w pl

 5. Niezależnie od komentarzy to Policja nie dostosowała prędkości do warunków na drodze. Ciekawe czy pan Policjant zgarnie mandat za spowodowanie… no i premie za zniszczenie NIEUBEZPIECZONEGO auta służbowego.

  • Myślący inaczej, bzdury waść prawisz. Jakich warunków na drodze, atmosferycznych? Jadąc drogą z pierwszeństwem pojazdem uprzywilejowanym hamować przed drogami podporządkowanymi, do posesji czy polnymi bo ktoś może wymusić pierwszeństwo? Puk, puk!

 6. Bo to wyborca PIS-u był. Myślał, że wszystko mu wolno.

 7. alojzy bredzisz głupoty widać, że z po jesteś i już ósmy rok nie możesz się pogodzić z przegraną pisząc komentarze ni z gruszki ni z pietruszki. Nawet nie umiesz przegrywać.

 8. To wcale nie był murzyn

  To był murzyn.

 9. Jeśli to był ten sam pojazd policji, który niedługo wcześniej przepuszczałem na ul. Unickiej w Lublinie to się nie dziwię. Ten pojazd miał miał co prawda włączony sygnał dźwiękowy ale w żaden sposób nie przypominał on żadnego ze znanych mi sygnałów pojazdów uprzywilejowanych. Raczej był to monotonny sygnał trudny do zidentyfikowania i skojarzenia, że należy do pojazdu uprzywilejowanego.