690 680 960

Wybiorą Lubelskich Liderów Bezpieczeństwa. Trwa przyjmowanie zgłoszeń

do 27 maja przyjmowane są zgłoszenia kandydatów do tytułu Lubelski Lider Bezpieczeństwa. W konkursie chodzi o docenienie tych, którzy podejmują wyróżniające się działania w tym zakresie.

Stowarzyszenie Bezpieczna Lubelszczyzna wraz z Województwem Lubelskim organizuje konkurs „Lubelski Lider Bezpieczeństwa”. Jego celem jest docenienie osób, firm i organizacji, które podejmują wyróżniające się działania w zakresie: prowadzenia szkoleń związanych z bezpieczeństwem, zabezpieczenia obiektów użyteczności publicznej oraz imprez/wydarzeń, kultywowania dobrych praktyk bezpieczeństwa i higieny pracy czy też organizacji imprez i akcji zwiększających świadomość społeczną w zakresie bezpieczeństwa.

Każdy z mieszkańców może zgłaszać swojego kandydata do tytułu Lubelskiego Lidera Bezpieczeństwa do dnia 27 maja za pośrednictwem strony internetowej www.lubelskiliderbezpieczenstwa.pl. Zgłoszenia są przyjmowane w 6 kategoriach: Instytucja szkoleniowa, Agencja Ochrony, Ergonomia I bezpieczeństwo pracy, Inicjatyw, Osobowość oraz Jednostka samorządu terytorialnego. Laureatów wybierze na podstawie zgłoszeń kapituła konkursowa.

-Bezpieczeństwo to niezwykle istotny, choć często niedostrzegany, aspekt naszego codziennego życia i pracy. Prawdziwe przykładanie wagi do działań z nim związanych to nie tylko podążanie za przepisami czy stosowanie się do ogólnie przyjętych standardów. To przede wszystkim nieustanna świadomość, że tam, gdzie w grę wchodzi ludzkie zdrowie i życie, nie ma miejsca na półśrodki. To właśnie liderzy bezpieczeństwa, stawiając człowieka zawsze na pierwszym miejscu, są wzorami do naśladowania i wytyczają ścieżkę innym – wyjaśnia Marcin Kruk Członek Zarządu Stowarzyszenia Bezpieczna Lubelszczyzna.

Ogłoszenie wyników oraz wręczenie wyróżnień odbędzie się podczas uroczystej gali „Lubelski Lider Bezpieczeństwa”, która odbędzie się w dniu 30 maja w Lubelskim Centrum Konferencyjnym. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00. Organizacja Stowarzyszenie Bezpieczna Lubelszczyzna została powołana do życia w 2011 roku przez grupę pasjonatów, którzy podejmują rożnego rodzaju inicjatywy na rzecz poprawy bezpieczeństwa i porządku publicznego. W ramach swojej misji Stowarzyszenie realizuje projekty, które przeciwdziałają patologiom społecznym i promują bezpieczne zachowania mieszkańców miasta i regionu.

(fot. materiały organizatora)

Jeden komentarz

  1. #1 Franio

Kursy walut

  • USD 4.3258zł 0.01%
  • GBP 5.3609zł 0.19%
  • EUR 4.716zł 0.18%
  • CHF 4.7054zł 0.2%

Polub nas