690 680 960

Wybieramy nowy samochód

Jeszcze do niedawna większość Polaków nie wierzyłaby w to, że mogą stać się posiadaczami fabrycznie nowego samochodu. Ceny nowych aut znacznie jednak spadły, a na dodatek bardzo często producenci i sprzedawcy organizują różnego rodzaju akcje obniżek cen aut nowych, które pozwalają klientom nabyć całkowicie nowe auto na jeszcze lepszych warunkach. Przekonajcie się sami, jakie to proste!

 

Grudniowe promocje

 

Koniec roku to doskonały moment na zakup samochodu. W skali 12 miesięcy to właśnie wtedy nowe auta są najtańsze, bowiem większości z nich za chwilę zmieni się rocznik, co nie pozostanie bez wpływu na ich wartość rynkową. W rezultacie, w grudniu możemy kupić praktycznie nowy samochód o kilka, kilkanaście tysięcy złotych taniej, niż w przypadku aut zupełnie nowych! Nie przesadzimy mówiąc, że są to de facto auta zupełnie nowe i z perspektywy użytkownika, auto z rocznika 2015 niczym nie różni się od analogicznego samochodu z rocznika następnego! A skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać? Okazje u dealerów mnożą się właśnie pod koniec grudnia. Jeżeli właśnie teraz zdecydujesz się na zakup nowego auta, możesz nie tylko liczyć na ciekawe rabaty, lecz również na możliwość otrzymania dodatkowych opcji wyposażenia zupełnie za darmo. No bo przecież kto nie ucieszyłby się z darmowego kompletu letnich opon czy niedrogiego pakietu ubezpieczenia?

 

Ford kontratakuje

 

Jedną z najciekawszych ofert na rynku aut nowych proponują salony sprzedające auta produkowane w fabryce w niemieckiej Kolonii, czyli Fordy. Już teraz możesz nabyć wymarzonego Forda o kilka tysięcy taniej niż jeszcze miesiąc temu! A w gamie niemieckiej marki naprawdę jest w czym wybierać, ponieważ w tym roku w stajni niemieckiego producenta obecnych jest kilku naprawdę mocnych zawodników. Weźmy choćby nowe Mondeo, które należy chyba do najbardziej eleganckich samochodów w swoim segmencie. Bogato wyposażony sedan i kombi zwracają uwagę na ulicy, gdzie wyraźnie odróżnia je od konkurencji ich nietuzinkowa stylistyka. Gwoli ścisłości – nie chcemy wcale sugerować, by design nowego Mondeo był w jakiś sposób szalony – po prostu w dobie ogromnych udziwnień w designie nowych aut, sylwetka Mondeo utrzymana w stylu klasycznej elegancji jest miłą odmianą. Trzeba przyznać, że ten model Forda jest jak dobry garnitur, ponieważ pasuje do każdej okazji! A jeżeli zależy Ci na jeszcze wyższym poziomie luksusu, teraz możesz mieć Forda Vignale w jeszcze niższej cenie. Ta limuzyna niemieckiej marki to prawdziwy synonim słowa prestiż. Nieprzeciętnie zaprojektowane nadwozie, które w rzeczywistości jest nieco bardziej luksusowym wariantem Mondeo zwraca uwagę przechodniów i innych kierowców. Prawdziwym atutem tego auta jest jednak technologia – na pokładzie Vignale zwyczajnie czuje się luksus. Skórzana tapicerka wykonana z najwyższej jakości materiału, czy też skórzane wykończenia panelu instrumentów, mieszka skrzyni biegów oraz kierownicy – tak wygląda auto luksusowe!

Kursy walut

  • USD 4.4492zł -0.93%
  • GBP 5.461zł 0.08%
  • EUR 4.685zł -0.09%
  • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin