Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wtargnął z nożem w ręku na pocztę i zażądał wydania pieniędzy. Po chwili osunął się na podłogę i zemdlał

Wszedł na pocztę z nożem w ręku, podszedł do okienka i mówiąc, że to jest napad, zażądał wydania pieniędzy. Po chwili osunął się na podłogę i zemdlał. 58-letni mieszkaniec naszego regionu trafił do aresztu.

Dość nietypowe zdarzenie miało miejsce w minioną środę w Krośnie na Podkarpaciu. Do zlokalizowanej przy ul. Podwale placówki pocztowej wszedł mężczyzna, który wyciągnął nóż i zażądał od pracownicy wydania pieniędzy. Kobieta widząc uzbrojonego napastnika, od razu zaalarmowała ochronę.

Wtedy stała się rzecz, której się nikt nie podziewał. Mężczyzna osunął się na podłogę i zemdlał. Niebawem na miejsce przyjechali powiadomieni o wszystkim policjanci. Wezwano również pogotowie ratunkowe.

Napastnikowi pierwszej pomocy udzielili ratownicy medyczni. Kiedy odzyskał świadomość został przebadany. Okazało się, że nic mu nie dolega, więc został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Jak wyjaśniają policjanci, 58-letni mieszkaniec województwa lubelskiego usłyszał zarzut usiłowania rozboju, dodatkowo na wniosek Prokuratury Rejonowej w Krośnie, sąd zastosował wobec mężczyzny areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

15 komentarzy

  1. Był taki groźny że sam siebie przestraszył i zemdlał.

  2. …no prawdziwy Rambo.