690 680 960

Wszedł przed jadące auto, doszło do potrącenia. Pieszy miał stopery w uszach

W poniedziałek na drodze wojewódzkiej nr 819 doszło do groźnego wypadku z udziałem pieszego. Mężczyzna trafił do szpitala po tym, jak został potrącony przez pojazd osobowy.

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 10:30 w miejscowości Kołacze w powiecie włodawskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku z udziałem pieszego na drodze wojewódzkiej nr 819.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 44-latek z powiatu chełmskiego koszący trawę, nagle wszedł wprost przed jadący samochód osobowy marki Audi, którym kierował 27-latek z powiatu radzyńskiego. Jak się okazało, mężczyzna wykonujący prace porządkowe przy jezdni miał założone stopery w uszach i nie słyszał nadjeżdżającego pojazdu.

W wyniku zderzenia 44-latek został zabrany do szpitala z obrażeniami ciała. Badanie alkomatem wykazało, że obydwaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku i apelują do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności oraz stosowanie zasady ograniczonego zaufania.

(fot. Policja Włodawa)

56 komentarzy

  1. Do pracy z kosą spalinową powinny być zakładane słuchawki wytłumiające hałas ale nie powodujące całkowitego wyciszenia. Pracownik służb komunalnych nie był więc poprawnie wyposażony przez pracodawcę.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie
Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie
Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku