Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wszczął awanturę i uderzył matkę. Takie zachowania wobec rodziców były od dłuższego czasu

Mieszkaniec gminy Chodel stanie przed sądem i odpowie za znęcanie się nad rodzicami. Podczas ostatniej awantury będący pod wpływem alkoholu 36-latek uderzył swoją matkę. Mężczyzna trafił już do tymczasowego aresztu.

W miniony piątek po południu opolscy policjanci zostali powiadomieni o przemocy domowej, której miał dopuszczać się 36-latek wobec swoich rodziców. Przerażona kobieta poinformowała, że jej syn będąc pod wpływem alkoholu wszczął awanturę, w trakcie której uderzył zgłaszającą. Na miejscu mundurowi zatrzymali 36-latka. Mężczyzna był agresywny, a co więcej w organizmie miał ponad 2,5 promila alkoholu.

– Jak ustalili funkcjonariusze, dramat w tej rodzinie trwał już od dłuższego czasu. 36-latek po raz kolejny dopuścił się przemocy wobec swoich rodziców, w tym również w stosunku do swojego ojca niezdolnego do samodzielnej egzystencji. Awantury, wyzwiska, szarpanie, wyganianie z domu oraz niszczenie sprzętu domowego zdarzały się w tym domu, gdy tylko mężczyzna spożywał alkohol – relacjonuje podkomisarz Sabina Piłat-Kozieł z opolskiej policji.

W poniedziałek Sąd Rejonowy w Opolu Lubelskim przychylił się do wniosku policji i prokuratury wydając postanowienie o trzymiesięcznym areszcie tymczasowym. Za znęcanie się nad rodzicami 36-lastkowi grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

4 komentarze

  1. sąd go wybroni.

  2. ”Jak ustalili funkcjonariusze, dramat w tej rodzinie trwał już od dłuższego czasu…” ale to tak na podstawie jednej ze stron ?

  3. Jak żeście sobie wychowali takiego macie.

  4. Co wy chceta. Młotkiem jej nie bil. Synuś.

Z kraju