Poniedziałek, 24 czerwca 202424/06/2024
690 680 960
690 680 960

Wstrzymanie odwiedzin pacjentów w Klinice Hematoonkologii i Transplantacji Szpiku SPSK1

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 1 w Lublinie poinformował we wtorek po południu o wstrzymaniu odwiedzin pacjentów w Klinice Hematoonkologii i Transplantacji Szpiku.

We wtorek po południu na stronie internetowej Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 w Lublinie pojawił się ważny komunikat dla pacjentów.

– Informujemy, że w związku z zachorowaniami na COVID-19 wśród pacjentów Kliniki Hematoonkologii i Transplantacji Szpiku, odwiedziny u osób hospitalizowanych w tej jednostce zostają wstrzymane do odwołania – poinformowała placówka medyczna.

Jak informuje Ministerstwo Zdrowia, minionej doby w regionie zarejestrowano 383 nowe zakażenia koronawirusem, w tym 41 w Lublinie i 20 w powiecie lubelskim. Nie odnotowano zgonu osoby zakażonej koronawirusem.

(fot. pixabay.com)

15 komentarzy

  1. Przyjmowali niezaszczepionych ??

  2. Szczepionki nic nie dają? hahhahahahahaaa

  3. Ja tam się nie znam, ale jak długonosy mówi że ten wirus jest w odwrocie, to trzeba mu wierzyć głupi plebsie. Nie rozumiem więc decyzji szpitala. Któż, przecież jest mądrzejszy od szanownie panującej nam „władzy”?

  4. Foliarze w komentarzach atakują ?

  5. Srowit nie covid oszuści.

  6. Oho zaczyna się.

  7. jak Władek ludziom się znudzi to będą zgony. papier wszystko przyjmie włącznie z interią

  8. Pacjenci są nie badani na covid. i przyjmowani do szpitala. Tam zagrażają innych pacjentów. Zwłaszcza tych oslabionych. Tak jest na pewno na Jaczewskiego

  9. Szefunia Mario tu jeszcze tylko brak.

  10. Jestem chora na Covid 5 raz niestety szczepiłam się 2 razy?. Odporność po szczepieniu dużo gorsza choruje szybko zarażam się w mgnieniu oka