Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wracają Dni Firleja. To będzie największa impreza taneczna tego sezonu

W pierwszy weekend sierpnia odbędą się organizowane pod naszym patronatem Dni Firleja. Przygotowano wiele atrakcji zarówno dla dzieci, jak też dla dorosłych.

Po kilku latach przerwy wraca impreza, która za każdym razem cieszyła się ogromną popularnością i ściągała tłumy nie tylko mieszkańców gminy, lecz również całego regionu. Jak zapewniają organizatorzy, nie inaczej będzie w tym roku a Dni Firleja mają być największą imprezą taneczną tego sezonu. Postawiono na znane i lubiane zespoły muzyki disco polo, których obecność na podobnych wydarzeniach zawsze gwarantuje doskonałą frekwencję.

W sobotę na scenie wystąpią zespoły: Defis, Miły Pan, Fires i Top Boys. Między koncertami na uczestników czekać będą konkursy z nagrodami oraz pokaz mistrzów
tańca ze szkoły Dance Mania. Zwieńczeniem wydarzenia będzie spektakl laserowy i dyskoteka z najlepszymi DJ-ami z regionu. Imprezę poprowadzi duet: Agnieszka Szczebiot i Paweł Ciszewski.

W niedzielę zaplanowano piknik rodzinny „Ryneczek Firleja”. Będzie to ogromny namiot ze stoiskami dziesięciu Kół Gospodyń Wiejskich z Gminy Firlej, na których znajdą się regionalne przysmaki, napoje oraz wyroby rękodzielnicze. Nie zabraknie także gier, zabaw i pokazów dla najmłodszych. Impreza rozpocznie się o godz.15 wspólną zumbą. Godzinę później na scenie zaprezentuje się zespół szantowy Syndrom Beczki.

Portal lublin112.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Wracają Dni Firleja. To będzie największa impreza taneczna tego sezonu

(fot. lublin112, materiał nadesłany)

7 komentarzy

  1. Redakcja zapomniała dopisać że przez cały dzień będą odbywały się próby zespołów pozdrawiam

  2. A będzie parada homoseksualistów? Bo jak nie to nie idę

  3. Żniwa dla zbieraczy puszek i butelek.

  4. Jak impreza będzie przygotowana tak jak ten plakat to grubo się zapowiada. Tak czy siak życzę dobrej i bezpiecznej zabawy!

  5. Obory i stodoły po dziś dzień nad samym brzegiem jeziora, takie rzeczy tylko tutaj!

  6. Aaa i jeszcze cmentarz zlokalizować nad jeziorem to dopiero pomysł. Zaraz za jego płotem ludzie biwakują opalają się i kąpią.

    • Chlopie, cmentarz jak i obory i stodoly w Firleju byly od kilku set lat a turysci zaczeli tu przyjezdzac od kilkudziesieciu wiec glupio piszesz, ze ktos zle pomyslal o takiej lokalizacji.

Wiadomości z info112