Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wpadła w poślizg, zjechała hondą do rowu. Kierująca trafiła do szpitala

W środę po południu w miejscowości Kijany doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Pojazd osobowy wpadł do rowu, a następnie zatrzymał się na drodze.

Do wypadku doszło w środę około godziny 14:15 w miejscowości Kijany na trasie Kijany – Łuszczów. Jak wstępnie ustalono kierująca pojazdem marki Honda, straciła panowanie nad pojazdem, który następnie zjechał do przydrożnego rowu, tam odbił się i zatrzymał na drodze.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego i policja. Kierująca została przetransportowana do szpitala. Przez kilkadziesiąt minut w rejonie wypadku występowały utrudnienia w ruchu. Policjanci ustalają dokładne okoliczności wypadku.

2017-12-20 19:40:30
(fot. OSP KSRG Spiczyn)

6 komentarzy

  1. niech zgadne….kierujacA????

  2. To się „worek ” rozwiazał …troche sniegu i co chwila …”kierujaca straciła panowanie ” …kużwa gdzie te chłopy …same kierujace tylko jeżdzą ? … jak tak dalej pójdzie to się wszystkie wytłuką na tych drogach …a gdzie tak ich statystyczna „rozwaga i brak sklonnosci do brawury „?.

    • „Rozwaga i brak skłonności do brawury” nie muszą iść w parze z umiejętnościami czysto manualnymi, jak prowadzenie pojazdu. Osobiście wolę widzieć poobijaną babę (brak umiejętności) niż martwego faceta (brawura). Na szczęście w okolicach 40 wszystko się wyrównuje – kobieta przestaje jeździć jak baba, a mężczyźnie przechodzą brawurowe zachowania. Niestety PJ jest wydawane znacznie, znacznie wcześniej. 🙂

  3. Policja powinna walić po 2000 zł za łyse opony by idioci zmieniali.

  4. QWERTY ,nic dodać nic ujać …po 40 tce przechodzi większość „chorób „wieku młodzieńczego , w tym brawura za kierownicą.