Czwartek, 18 lipca 202418/07/2024
690 680 960
690 680 960

Wpadł w poślizg, wjechał w bariery. Utrudnienia w ruchu na wjeździe do Lublina (zdjęcia)

Zablokowany jest jeden pas jezdni na wjeździe do Lublina od strony Warszawy. Za węzłem Sławinek samochód osobowy uderzył w barierę energochłonną.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed godziną 16 na wjeździe do Lublina od strony Warszawy. Na wysokości miejscowości Dąbrowica samochód osobowy uderzył w bariery.

Jak nas poinformowano, kierowca nissana poruszał się w stronę Lublina. Na mokrej nawierzchni kierowca stracił panowanie nad pojazdem zaś auto wpadło w poślizg i uderzyło w barierę energochłonną.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest jeden pas jezdni.

Wpadł w poślizg, wjechał w bariery. Utrudnienia w ruchu na wjeździe do Lublina (zdjęcia)

(fot. nadesłane – Marcin, Jakub)

11 komentarzy

 1. KOLEJNY SZYBKI – BEZPIECZNY SAM SIĘ WYELIMINOWAŁ

  • takie nowe auto i tańczy na równej nawierzchni to na pewno robi cztery ślady niemiec płakał ze szczęścia że sprzedał.

 2. szybciej ,szybciej ,bo nie zdążycie

  co wy „biedacwa „w tych swoich bolidach zrobicie jak snieg spadnie ? skoro rozbijacie się nawet na lekko mokrej drodze ? …strach pomyśleć

 3. Co to za marka auta ?

 4. Następny super-driver, około 15-tej stał rozbity saab na zjeździe na Warszawę. Trochę popada i już mają problemy, albo sliki albo do szkółki.

  • To wiem , przejezdzalem wtedy kolo tego zdarzenia doslownie kilka minut po . Troche lunelo deszczem wtedy i bardziej koncetrowalem sie na na drodze zeby tez w poslizg nie wpasc , dlatego nie przygladalem sie zbytnio , a samochod naprawde fajny , dlatego pytam .

 5. Kolejny SUV z przednim napędem !!!!!! kto widział żeby robić z przodu napęd ????????????
  jedni kretyni to produkują innym imbecylom bez wyobraźni !!! a ci szaleją ………uffff

 6. cross-shrotter z FWD
  dla ludu

Z kraju

Sport