Wóz strażacki po zderzeniu z osobówką uderzył w dom. Zobacz moment wypadku (wideo)

W środę przed południem w Sokółce na Podlasiu doszło do groźnego wypadku. Pojazd strażacki po zderzeniu z osobówką uderzył w dom znajdujący się przy ulicy.

Do wypadku doszło w środę rano w Sokółce na Podlasiu. Strażacy jadąc alarmowo do zdarzenia, w rejonie jednego ze skrzyżowań wjechali na czerwonym świetle i po chwili zderzyli się z pojazdem osobowym. Wytrącony z toru jazdy wóz strażacki zjechał na chodnik, przebił ogrodzenie posesji i uderzył w dom.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Jak informuje serwis isokolka.eu w zdarzeniu poszkodowane zostały cztery osoby, trzech strażaków i jedna podróżująca pojazdem osobowym.

Wóz biorący udział w zdarzeniu to średni samochód ratowniczo – gaśniczy GBA 2,5/24 Renault Midlum. W miejscu wypadku występują duże utrudnienia w ruchu. Zdarzenie miało miejsce w ciągu drogi krajowej nr 19. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać kilka godzin. Możliwe są objazdy ulicami miasta.

Zdjęcia z miejsca zdarzenia zobaczycie tutaj

 

 

(fot. wideo YouTube iSokolkaeu, Polski Serwis Pożarniczy – Remiza.pl)

Zobacz również

30 komentarzy

 1. OSP ratuje PSP.
  Sporo to mówi o obecnych „porządkach” w PSP.

  • PSP – PlayStation Portable, to całkiem dobrze, że chca uratować marke Sony.

   • Odejdź czasem od ekranu 🙂
    Ale i tak się myliłem – ten drugi wóz też jest z PSP.

    • W sprawie cwaniaka z autobusu też się pomyliłeś, odzyskano nagranie. Aktualizacja pod artykułem. Teraz jest słowo kobiety przeciwko nagraniu z kamerki. Wczesne doniesienia medialne, trzeba traktować z pewną rezerwą.

 2. rzadko kiedy sa tak szybko na miejscu zdarzenial

  • każdy DOBRY ratownik wam powie że jak się kogokolwiek ratuje to należy to tak robić żeby nie zagrażać innym czy sobie… Widać ten z wozu „bojowego” nie był dobrym ratownikiem bo pogorszył sytuację…
   Nonsensem jest jadąc ratować kogoś i zrobić krzywdę innemu…

 3. W kp nie jestem kierowcą, ale dane mi było kilka razy pojeździć na ośrodku szkolenia. Wszystko jest dobrze do momentu niespodziewanego manewru. 2,5m3 wody robi swoje i auto jest nie do opanowania, zazwyczaj kończy się to na boku. Kierowcy samochodów bojowych maja na barkach ogromną odpowiedzialność i doświadczenie odgrywa tu ogromną rolę.

  • dlatego pojazd uprzywilejowany powinien mieć bezwzględne pierwszeństwo…

   • i ma…! lecz mieć pierwszeństwo a zapie..lać z pełną prędkością przez skrzyżowanie na czerwony to dwie różne sprawy…. 100 ustąpi a jeden idiota zawsze się znajdzie…jeśli kierowca uprzywilejowanego tego nie wie to tak się kończy…

 4. Często tak jest przed przejściem dla pieszych lub drogą dla rowerów, na jednym pasie się zatrzymują a na drugim mają wszystko głęboko gdzieś i grzeją bezmyślnie. Zielone to jadę, czy na drodze coś stoi lub leży nieważne mam zielone!

 5. Gdzie ten moment wypadku???

 6. Jeden i drugi zawinił, ale kogo uznać bardziej za sprawcę. Mam wątpliwości, ale chyba bardziej kierujący pojazdem uprzywilejowanym.

  • Jeden i drugi zawinił? Niestety przepisy złamał tylko i wyłącznie kierowca wozu bojowego PSP, który nie zachował szczególnej ostrożności wjeżdżając na czerwonym świetle na skrzyżowanie. Baran z osobówki, pomijając fakt, że jest baranem i przez niego strażak będzie miał nieprzyjemności, pojechał zgodnie z przepisami.

  • franio zajmij się czymś pożytecznym, a nie ciągle p…sz swoje mądrości i przemyślenia, startuj do Parlamentu Europejskiego, tam będziesz mógł sie wykazać swoimi „wiadomościami”/

   • szanowny Franio wyobrażasz sobie, żeby strażak jadąc ratować Twoje lub czyjeś życie (jadąc na czas) na sygnale, będzie jechał 50km/h i będzie stał na czerwonym świetle. A co jeszcze jeśli trafi mu się czerwona fala tooo już będzie efektowne.

  • Pabloo(oryginał)

   Weź głąbie, jak już wcześniej pisałem, samowolnie opuść ten portal, i swoje dywagacje w temacie kolizji i wypadków opisz na prywatnym blogu. Chyba trzeba wystosować petycję mailowo do redakcji, żeby twoje wpisy traktować jak spam. Bo nic nie wnoszą ani do dyskusji, ani tym bardziej twoje opinie nie wpłyną na wynik dochodzeń po tychże. Wchodzę tu tylko po info co się dzieje w moim mieście jak jestem w trasie. Ale mam już serdecznie dość tych samych przy głupawych komentarzy pod każdym (prawie) wydarzeniem. Załóż blog prywatny i zamiast komentarza dodawaj tylko linka, wtedy wszyscy tobie podobni, nie mający co zrobić z czasem, będą śledzić twoje wypociny. Nie pozdrawiam, i powtórzę co pisałem wielokrotnie….spieprzaj dziadu !!!

   • Cała prawda o Franiu

    Tak to jest jak inne dzieci w szkole wyśmiewają się z niego, to tylko internet i komentowanie mu pozostaje na poprawę humoru, no może jeszcze wąchanie własnych pierdów.

 7. byli pierwsi na m. zdarzenia brawo””

 8. Siedzisz przed telewizorem w laczkach żłopiac browarka a tu nagle wjeżdża Ci niezapowiedziany wóz strażacki na salony.

 9. Sie zestresował zderzeniem to wpadł na kawkę.

 10. Strazak winny ewidentnie wjazd za sygnalizator czerwone nie wazne ze na bombach szkoda chlopaka ktory prowadzil woz bojowy ale taka robota ryzyko zawodowe!zycze szybkiego powrotu do zdrowia a potem do sluzby!

 11. Jak by jełop się domyślił ze ci na lewym po cos stoją i nie jadą to by pojechał spokojnie dalej a nie na SOR.

 12. Polecam film youtube.com/watch?v=FZUyH3Fe1yk

 13. Niestety ale kierowca pojazdu tzw.”uprzywilejowanego ” to bardzo niewdzieczna praca …z jednej strony presja czasu ,z drugiej mimo wlaczonych sygnałów musi uwązać na „ślepych i głuchych ” innych uczestników ruchu. ,bo jak wymusi pierszeństwo to bedzie jego wina ….

 14. Ładnie sie zachował ze odrazu pobiegł do osobówki

 15. No dobrze był wypadek, ale kto teraz tym ludziom wyremontuje dom i kiedy?

 16. Wina kierujacego strazaka

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0031zł -0.53%
  • GBP 4.9213zł -0.21%
  • EUR 4.4503zł 0.54%
  • CHF 4.1621zł 0.31%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online