Czwartek, 13 czerwca 202413/06/2024
690 680 960
690 680 960

Włączał się do ruchu, zderzył się z ciężarówką (zdjęcia)

Wczoraj rano w miejscowości Kolonia Łaszczówka doszło do zderzenia ciężarówki z pojazdem osobowym. Do szpitala z obrażeniami ciała trafił kierowca osobówki.

Do wypadu doszło we wtorek po godz. 10 w miejscowości Kolonia Łaszczówka w powiecie tomaszowskim. Policjanci przyjęli zgłoszenie, z którego wynikało, że zderzyły się dwa pojazdy – ciężarówka i osobówka.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 49-letni kierowca mitsubishi stojąc na poboczu drogi nie zachował należytej ostrożności podczas włączania się do ruchu i uderzył w jadący w kierunku Bełżca samochód ciężarowy marki Scania, który go mijał. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Kierujący mitsubishi z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Na szczęście dwójce pasażerów, którzy z nim podróżowali oraz 44- latkowi z Sierpca, kierującemu scanią nic się nie stało. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku.

Włączał się do ruchu, zderzył się z ciężarówką (zdjęcia)

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

4 komentarze

  1. Trzeźwy, a ślepy.

  2. Kupił se prawie czołg a i tak trafił na większego. Zastanawiam się po co ludziom tak wielkie samochody, chyba by zrekompensować brak czegoś innego.

    • Niestety najczesciej brak mózgu…
      Wystarczyło zerknac w lusterko,przeciez nie tak ciężko nie zauwazyc ciezarowki…

  3. ale przecież właczył kierunkowskaz i jechał wolno …..

Z kraju