Sobota, 02 marca 202402/03/2024
690 680 960
690 680 960

Woroniec: Auto uderzyło w drzewo. Dwie osoby trafiły do szpitala

W niedzielę w miejscowości Woroniec auto uderzyło w drzewo. Dwie osoby z obrażeniami ciała zostały przetransportowane do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj przed godziną 10 w miejscowości Woroniec w powiecie radzyńskim. 28-latek kierujący autem marki Audi, na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie na pobocze. Po tym auto uderzyło w przydrożne drzewo. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medyczne, straż pożarna i policja.

– W wyniku wypadku obrażeń ciała doznał kierowca oraz pasażer pojazdu. Obydwie osoby przewiezione zostały do szpitala. Od kierującego pobrana została krew do badań na zawartość alkoholu – informuje asp. Barbara Salczyńska – Pyrchla z radzyńskiej Policji.

Wstępnie ustalono, że przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków ruchu. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia.

2016-10-10 11:22:10
(fot. Policja Radzyń Podlaski)

7 komentarzy

  1. Co tu się odjaniepawliło?

  2. …”na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie na pobocze. Po tym auto uderzyło w przydrożne drzewo” – jak się jedzie bezrozumnie to jezdnia za wąska, pobocza mało i… jeszcze te złośliwe drzewa.
    Wszystko przeciwko tym biednym kierowcom

  3. Jo jok tyndy jechł tyż ino chyżo to podbijoć wóz zaczeło i niby prosto a kzywo drogo sie zrobiło.Stracinie tom wybija

  4. Oj nie ma tragedii wyklepać idzie z powodzeniem.

  5. Oj jo jo a czemu teraz się nie pisze że same audi się rozbijają ??tylko zawsze jak bmw to jest dużo mądrych komentarzy

  6. Gdyby to było bmw to wielka by była afera na lbn112 i jeszcze większa fala hejtu w komentarzach

  7. Kierowca bmw, dobrze mówisz, audi się rozwali to ciężko napisać audi, doj…li się bmw i tak ciągnie ta redakcja w nieskończoność, a wiadomo, nie auto, a mundry głupi kierowca prowadzi i on odpowiada za wszystko.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo