Sobota, 20 lipca 202420/07/2024
690 680 960
690 680 960

Wojewódzka Inspekcja Transportu Drogowego w Lublinie z nowym szefem. Z transportem związany jest od lat

Zmiany na stanowisku Lubelskiego Wojewódzkiego Inspektora Transportu Drogowego. Został nim Zbigniew Mańka, pracujący wcześniej w ITD na stanowisku Dyrektora.

Tydzień temu powołany został nowy Lubelski Wojewódzki Inspektor Transportu Drogowego. Piotra Winiarskiego zastąpił na tym stanowisku Zbigniew Mańka. Dziś został oficjalnie przedstawiony przez wojewodę lubelskiego Krzysztof Komorski oraz p.o. Głównego Inspektora Transportu Drogowego Artura Czapiewskiego.

Jak podkreślano, Zbigniew Mańka z transportem związany jest od lat. W Inspekcji Transportu Drogowego pracuje od blisko 6 lat, w tym 5 lat na stanowisku Dyrektora oraz Zastępcy Dyrektora. Wcześniej przez 7 lat był Szefem Logistyki Jednostki Wojskowej, a przez ponad 15 lat piastował stanowisko Dyrektora Technicznego w firmie transportowej.

Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego znajduje się przy ul. Diamentowej w Lublinie. Posiada też dwa oddziały terenowe w Międzyrzecu Podlaskim i Zamościu. Inspektorzy każdego dnia, przez całą dobę, prowadzą kontrole przestrzegania przepisów w zakresie transportu drogowego i niezarobkowego krajowego i międzynarodowego przewozu drogowego wykonywanego pojazdami samochodowymi.

17 komentarzy

  1. Jeszcze z rok i marszałkiem polnym, nie, drogowym, zostanie

  2. Stary piernik

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport