Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Włamywacze z zarzutami. Byli już notowani za podobne przestępstwa (zdjęcia)

Tomaszowscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn do sprawy kradzieży z włamaniem na terenie Suśca. Łupem sprawców padło wyposażenie oraz części instalacji elektrycznych budynków do których się włamywali. Mężczyznom grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

W ręce tomaszowskich kryminalnych wpadli dwa mężczyźni. 30 i 35-latek podejrzani są o dokonanie kradzieży z włamaniem do niezamieszkałych budynków na terenie Suśca w powiecie tomaszowskim.

– Włamywacze przez ostatni miesiąc kilkukrotnie wracali do budynku i wynosili z niego wyposażenie, kable elektryczne i inne części instalacji elektrycznych na szkodę Urzędu Gminy w Suścu. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia i zabezpieczyli jako materiał dowodowy. Dobrze znani tomaszowskim policjantom 30 i 35-letni mieszkaniec gminy Tomaszów Lubelski usłyszeli już zarzuty – informuje młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska z tomaszowskiej Policji.

Jak się okazuje, w przeszłości obaj mężczyźni byli już notowani kryminalnie za podobne przestępstwa. Zgodnie z kodeksem karnym za kradzież z włamaniem grozi im kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Włamywacze z zarzutami. Byli już notowani za podobne przestępstwa (zdjęcia)

fot. Policja Tomaszów Lubelski

 

Włamywacze z zarzutami. Byli już notowani za podobne przestępstwa (zdjęcia)

fot. Policja Tomaszów Lubelski

3 komentarze

  1. Dresiki i kapturowcy, jak to mawiał stary nie żyjący pała ”każdy dowód osobisty ma wypisany na gębie”.

  2. Tępić pełowskie złodziejskie szumowiny.

    • My ryże Szwaby razem z Żydem Zelenskim i Unią Europejska i Rosją i USA, i Chinami i Kanadą i Australia i Unia Afrykańską. Zawiązaliśmy tajną koalicję i zrobimy wszystko aby zniszczyć kościelnych obłąkanych cebulaków z Lubelskiego, robimy to razem dla dobra całego świata aby ta durnotę wyleczyć, bo nie możemy na was patrzeć az mamy mdłości i torsje.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo