Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Włamali się do sąsiada i ukradli 10 butelek wina

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy odpowiedzą za włamanie i kradzież. Zatrzymanym grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

W miniony poniedziałek rano policjanci otrzymali zgłoszenie o włamaniu do domu mieszkalnego w miejscowości Średnia Wieś w gminie Żółkiewka.

Na miejscu mundurowi ustalili, iż sprawcy pokonali kratę w oknie, a następnie dostali się do wnętrza budynku skąd skradli 10 butelek wina.

Policjanci tego samego dnia zatrzymali sprawców, okazali się nimi dwaj bracia w wieku 22 i 23 lat, którzy mieszkają w najbliższym sąsiedztwie.

W trakcie przeszukania w ich domu, policjanci znaleźli butelki po skradzionym alkoholu. Większość z nich była już opróżniona.

Zatrzymani usłyszeli już zarzuty. Grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Krasnystaw)

5 komentarzy

  1. Pokusa była wielka , tyle wina dobrej roboty , kiperami mogą juź zostać , smak znają , kaźdej butelki , sąsiad pewnie się zna produkcji win.Teraz zostaje sąsiadowi otworzyć wielki biznes , a zbyt zapewniony.

    • A mogli przyjść wcześniej jak jeszcze w balonie stało, łatwiej byłoby im zatrzeć ślady.

  2. dwa wiejskie prymitywy

  3. Kara do 10 lat pozbawienia wolności? Żart?

    • No chyba tak, skoro temu z Krakowskiego za pobicie ze skutkiem śmiertelnym grozi 5 lat. Dokładnie, pobicie ze skutkiem śmiertelnym, a nie jakieś nieumyślne spowodowanie śmierci, przecież dobrze wiedział po co był, raczej nie po to żeby okazać miłość, przyjaźń czy sympatię przez co mógłby nieumyślnie tą śmierć spowodować.

Z kraju