Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Włamał się do samochodu, w którym spali ludzie. Nie obudził ich dźwięk wybijanej szyby

Złodziej musiał być wyjątkowo bezczelny zaś pasażerowie samochodu zmorzeni wyjątkowo mocnym snem. Stracili pieniądze i dokumenty.

Do tego nietypowego zdarzenia doszło w nocy z poniedziałku na wtorek w Woskrzenicach Dużych w powiecie bialskim. Na jednym z parkingów zatrzymali się jadący drogą krajową nr 2 Białorusini. Postanowili odpocząć i zdrzemnąć się przed czekającą ich jeszcze długą drogą.

Zmęczenie musiało przełożyć się na wyjątkowo mocny sen, gdyż jak się obudzili, dostrzegli wybitą w samochodzie szybę. Brakowało też torebki, w której znajdowały się dokumenty oraz pieniądze. O zdarzeniu powiadomiona została policja.

Jak ustalili funkcjonariusze, sprawca nie bacząc na śpiące w pojeździe osoby wybił szybę i zabrał pozostawioną na widoku torebkę. Pokrzywdzeni pozostali bez paszportów, stracili również złotówki i dolary o łącznej wartości 5 tys złotych. Trwają poszukiwania sprawcy.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2016-07-05 21:01:55

11 komentarzy

 1. naciągana historia .

 2. Może im coś tam do środka napsikali kolejowym zwyczajem

  • też o tym samym pomyślałem…

  • Beztroski obywatel RP

   Zgadzam się z Tobą. To technika stosowana często przy okradaniu ciężarówek. Wielu kierowców się o tym przekonało w różnych krajach Europy.

 3. Ale bajka. I to policjanci polkneli? Hehe

  • Wątpię, dostali zgłoszenie więc jakieś tam czynności muszą przeprowadzić. Skończy się zapewne zaprzestaniem dochodzenia i tyle no bo co mogą

 4. Trzeźwi byli?

 5. Niezłą bajeczkę wymyślili, każdy orze jak może i trzeba sobie jakoś radzić. Oczywiście nie piszę tego całkiem serio, po prostu bawią mnie takie bujdy, w dodatku na kółkach ;).

 6. prawdą jest że szyba została wybita. Ale przez kogo i po co? Tego sledztwo nie ustali bo Białorusini wyjadą

 7. Jeb..ć złodziei!!!!

Z kraju

Polityka i społeczeństwo