Poniedziałek, 22 czerwca 202622/06/2026
690 680 960
690 680 960

Wjeżdżał na stację paliw, nie zauważył nadjeżdżającego Opla. Zderzyły się trzy auta

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu jest wstępną przyczyną zderzenia pojazdów na ul. Północnej w Lublinie. Na miejscu pracują policjanci i strażacy. Kierowcy napotkają na spore problemy z przejazdem.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 27 kwietnia, na ul. Północnej w Lublinie. Przed godziną 16, na wysokości stacji paliw BP zderzyły się trzy samochody: dwa osobowe i jeden dostawczy. Na miejscu interweniowała straż pożarna oraz policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący Toyotą mężczyzna poruszał się ul. Północną od strony ul. Prusa. Wykonywał manewr skrętu w lewo, na teren stacji paliw. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu Oplowi, którego kierująca nadjeżdżała z naprzeciwka.

Po zderzeniu pojazdów wytrącony z toru jazdy Opel uderzył jeszcze w dostawczego Peugeota. Jego kierowca oczekiwał na możliwość wyjazdu ze stacji. Na szczęście podróżujące pojazdami osoby nie doznały obrażeń ciała.

Obecnie funkcjonariusze drogówki prowadzą czynności wyjaśniające. Występują utrudnienia w ruchu. Tworzą się duże korki.

Wjeżdżał na stację paliw, nie zauważył nadjeżdżającego Opla. Zderzyły się trzy auta

fot. lublin112.pl

Wjeżdżał na stację paliw, nie zauważył nadjeżdżającego Opla. Zderzyły się trzy auta

fot. lublin112.pl

Wjeżdżał na stację paliw, nie zauważył nadjeżdżającego Opla. Zderzyły się trzy auta

fot. lublin112.pl

2 komentarze

  1. Dzbanuszek się zapomniał 😂

  2. Wyklepie się i będzie git..!!

Dodaj komentarz

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Sport

Polityka

Społeczeństwo

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia