Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechała w znajdujące się przed nią auta. W wypadku poszkodowane zostały trzy osoby (zdjęcia)

Trzy samochody zderzyły się wieczorem na jednej z lubelskich ulic. Na miejscu pracują służby ratunkowe. Nie ma większych problemów z przejazdem.

Do zdarzenia doszło w czwartek po godzinie 21 na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Na odcinku między ul. Zamojską a rondem przy Gali zderzyły się trzy samochody osobowe: volkswagen, nissan i peugeot. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż pojazdy poruszały się w tym samym kierunku, w stronę ul. Lubelskiego Lipca’80. W pewnym momencie kierująca volkswagenem kobieta wjechała w znajdującego się przed nią nissana wpychając auto jeszcze w peugeota.

W wypadku poszkodowane zostały trzy osoby, które następnie przetransportowano do szpitala. Jak nam przekazano, wśród nich jest 15-latka. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Nie ma większych problemów z przejazdem.

(fot. lublin112.pl)

10 komentarzy

  1. oczy w d.. i jazda na zderzaku

  2. Zabrać łajzie kwity jak nie umie patrzeć na drogę tylko w telefonik.

  3. Sms dotarł??

  4. Niedorzecznik prasowy

    Wjechała w znajdujące się przed nią auta. Tak się kończy wykonywanie innych czynności zamiast
    wyrapiania gał na to co dzieje się przed maską auta.

  5. patrząc na stan tej drogi to tutaj można byłoby się odwolać… jadąc na felgach rozmiar 18 nei da tam sie jechac, bo znosi!!! tragedia, wyrównajcie ten asfalt w koncu!!!!

  6. POlicja powinna sprawdzić logi w telefonie żeby zweryfikowac czy kierująca nie korzystała z teelfonu

Dodaj komentarz

Z kraju