690 680 960

Wjechała w przechodzącego przez jezdnię mężczyznę. Kolejne potrącenie na tym przejściu (zdjęcia)

Mężczyzna przechodzący przez jezdnię został potrącony na przejściu na al. Witosa w Lublinie. Na miejscu pracują policjanci. Są utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 15:50 na al. Witosa w Lublinie. Na drodze serwisowej mężczyzna został potrącony przez samochód osobowy. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierująca citroenem kobieta poruszała się w stronę Felina. Na przejściu dla pieszych na wysokości Grill Baru wjechała w przechodzącego na drugą stronę jezdni pieszego.

Poszkodowany trafił pod opiekę ratowników medycznych. Na miejscu są już funkcjonariusze drogówki, którzy prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112, nadesłane – Sylwester)

11 komentarzy

 1. okolicznosci w takich przypadkach są zawsze takie same .Osobnik ,osobniczka za kierownicą ,jedzie szybciej niż przebiegają u niej ,niego ,procesy myślowe …ot i cała zagadka

 2. Pewnie było za szybko aleeeee w takich warunkach i przy takim zaje… Oświetleniu pieszy ubrany na czarno jest prawie niewidoczny…ludzie nauczcie się nosić przynajmniej małe odblaski

  • Wypadek wydarzyl się ok 15 to jeszcze nie było tak ciemno. Pewno trzeba było na Facebooka zajrzeć w międzyczasie.

 3. w takim przypadku PJ powinno być zabierane „z automatu”

 4. Z tobą wszystko dobrze ??

 5. Wasze komentarze są idiotyczne nie macie pojęcia o czym piszecie. Tam w ogóle nie powinno być przejścia.
  Ale żaden z was nie ma PJ i ot cała logika

 6. ,aa,boKrzycho.paPj

  Nie powinno być przejścia? Ja tą dróżką do pracy do Polskone jezdzilem i w nikogo nie wjechałem ,bo uważałem na ludzi, którzy naprawdę tam się kręcą

 7. A wystarczyłoby postawić przed przejściem fotoradar zamiast stawiać go w innym miejscu ul.solidarności gdzie za 200 m są światła ………

 8. Dokładnie na tym przejściu co jakiś miesiąc ktoś komuś wjeżdża w zderzak, bo jedna osoba się zatrzyma przed pieszym, a ktoś za nią nie.
  Kiedyś w ciągu tygodnia były tam 3 takie stłuczki.

  Tu trzeba postawić światła z przyciskiem, albo fotoradar

  • W jaki sposób światłą albo fotoradar chronią przed wjechaniem w zderzak, „bo jedna osoba się zatrzyma/zwolni przed światłami/fotoradarem, a ktoś za nią nie”?

Kursy walut

 • USD 4.4325zł 1.12%
 • GBP 5.3212zł 0.85%
 • EUR 4.7476zł 0.6%
 • CHF 4.7856zł 0.84%

Polub nas